Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Facebook grupa za humanitarnu pomoć - pitanje

Poštovanje Koleginice i ja već duže vreme pomažemo u prikupljanju novca za lečenje supruga naše koleginice. Došle smo na ideju da napravimo Fejsbuk grupu na kojoj kačimo sve što imamo za prodaju (odeća, knjige, mali kućni aparati i još mnogo toga). Da li je protiv pravila da postavim link ka grupi ovde na forumu, možda pronađete nešto što vam odgovara, a pritom i pomognete da čovek bude korak bliže terapiji? Unapred hvala na odgovoru! Tanja
2023 10 01
Pre izvesnog vremena je onemoguceno da se bilo kakvi "vanjski" linkovi ostavljaju, bilo gde na sajtu. Prosto ne radi link. Vi svakako mozete ostaviti, pa nek' clanice kopiraju link i nalepe u pretrazivac. Alternativno, ostavite naziv grupe pa je mozemo naci na Fejsbuku kroz pretragu
2023 10 01
Hvala najlepše na odgovoru! Grupa se zove Humanitarna prodaja za Ivana Šurbanovića. Ukoliko želite, možete i same okačiti neki predmet za prodaju. Srdačan pozdrav!
2023 10 01
Hvala svima na podršci, naročito mojim dragim koleginicama koje nam jako puno pomažu različitim humanitarnim akcijama kako bi moj suprug nastvio lečenje u inostranstvu. U pitanju je maligni tumor krvnih sudova mozga, u Srbiji više nije bilo mogućnosti za dalje lečenje, pa se sami snalazimo i lečimo u Nemačkoj. <3
2023 10 01