Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Bočice parfema

> KatjaB71: > Vrlo je nezgodno trgovati sa parfemima. Imam, naprimer, stari parfem poznatog i cenjenog brenda dobijen na poklon za koji nisam sigurna da li je original, nema b. kod, ali tada i nisu bili obeleženi kodovi. Dosadio mi je i više mi se sviđaju drugi parfemi, ali prodaja takvih nije ovde dozvoljena pa skuplja prašinu. Imam osetljivu kožu, ali mi ne smeta kad ga naprskam. Ne znam da li se parfemi kvare i koliko je bezbedno koristiti neki star 20 godina. > Tema se širi, ali svodi se na isto, kupovinu i prodaju! Moj omiljen parfem je diskontinuiran ni sama ne znam koje godine, verovatno 15+. Prsnem dva tri puta godisnje iz bocice koja je tako oko 20-ak godina stara, ovim tempom potrajace mi jos 10-ak godina. Nikakvu promenu u kvalitetu ne primecujem. Mislim da ako je parfem, dakle ne EtP nego samo Perfume vece su sanse da bude stabilan i traje decenijama, isto kao sto je EdP stabilniji od EdT. EdF da ne spominjem.
2023 10 09
Nije ni koncentracija validna, imam Narciso fer her edt i jači mi je i postojaniji od nekih drugih Narciso edp. Stara crvena ili plišana edt varijanta D&G je bila i ostala jača od mnogih edp- tačnije od parfum i eau de parfum varijanti, a Estee Lauder fraiche Bronze Goddess nije uopšte skinscent, kako je naznačeno i kako bi bilo logično za varijantu fraiche, koliko sam ga ja ocenila, kojoj je sve slabo i nepostojano.
2023 10 09
1 2