Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko ciscenja

Zdravo svima!Treba mi savet kako ocistiti belu plisanu igracku?Ne moze u masinu jer je muzicka.
2023 10 14
Ja sam cistila tako sto sundjer umocim u ratvoren tecni deterdzent za ves,lepo ga iscedim istrljam igracku pa ponovo istrljam cistim sundjerom.
2023 10 14
Nije preporučljivo, ali ja sam sve plisane igračke koje pevaju kuvala na 90 i nista im nije falilo, pevali su dok su se prale haha. Pre bih da budu čiste za bebu nego što mi pevaju
2023 10 14
Ja sam prala na 30 bez problema
2023 10 14
Peobacu sa sundjerom a ako ne uspe ubacicu na rucni program u masinu pa sta mu Bog da….🤣
2023 10 14
> dorypay: > Nije preporučljivo, ali ja sam sve plisane igračke koje pevaju kuvala na 90 i nista im nije falilo, pevali su dok su se prale haha. Pre bih da budu čiste za bebu nego što mi pevaju :') :') Zamisljam 5-6 razlicithh igracaka koje pevaju u masini i oplakah :')
2023 10 14
Parocistac? Mi smo tako ocisti plisance koji su preveliki za kucnu masinu, a nisam zbog nekih delova na njima htela da ih nosim u samousluznu
2023 10 15
Hvala svima na savetima.Samo da u masini ne bude filharmonija od muzickih plisanaca.🤣🤣🤣 Probacu i sundjer i parocistac pa ako to ne uspe ubacicu u masinu na alergijski program
2023 10 15
A da odnesete na hemijsko?
2023 10 15
> MissDiva: > A da odnesete na hemijsko? Nije ni to losa ideja.Hvala
2023 10 16
😆😆😆 > dorypay: > Nije preporučljivo, ali ja sam sve plisane igračke koje pevaju kuvala na 90 i nista im nije falilo, pevali su dok su se prale haha. Pre bih da budu čiste za bebu nego što mi pevaju
2023 10 17
Pa dobro, cak i da se to desi, bar cete se malo razveseliti🎶🎶🎵🧸😆😆😆 Srecno u svakom slucaju! > KristinaCa12: > Hvala svima na savetima.Samo da u masini ne bude filharmonija od muzickih plisanaca.🤣🤣🤣 > Probacu i sundjer i parocistac pa ako to ne uspe ubacicu u masinu na alergijski program
2023 10 17
> Anja0404: > Pa dobro, cak i da se to desi, bar cete se malo razveseliti🎶🎶🎵🧸😆😆😆 > Srecno u svakom slucaju! > > KristinaCa12: > > Hvala svima na savetima.Samo da u masini ne bude filharmonija od muzickih plisanaca.🤣🤣🤣 > > Probacu i sundjer i parocistac pa ako to ne uspe ubacicu u masinu na alergijski program Hvala
2023 10 17