Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sve gore i gore

> SabinaJozic: > I ja sam isto tako prošla danas, članica mi kaže da nema račun pa sam prihvatila pouzećem da šalje kao cc paket, na kraju ona poslala kao px paket i kad sam njoj zanemarila ostavila negativnu ocenu meni... mislim nenormalno što se ovde dešava u zadnje vreme... :'( bukvalno mi nije jasno koje je to stanje svesti da posaljes na svoju ruku, a lepo je neko rekao kako zeli da mu se posalje paket.. imas pravo kao kupac da postavis uslove pod kojima ces nesto da kupis, meni je na kraju dana krivo sto sam podigla paket koji mi je poslat tako, sto da se neko uci na meni, lepo nek plati duplu postarinu kad vec ne ume da saradjuje.. Ja sam nekako mislila kad profil ima malo utisaka da treba dati sansu, na pocetku su prodaje, valjda ce se potruditi da budu okej medjutim jok!!
2023 10 18
> Her_Fashion: A pa za vintage košulje ima raznih metoda provere stanja, to uopšte nije lako utvrditi, pogotovo mikro rupice od starosti i slično. Verujem da većina ne zagleda toliko, ali dovoljno je loše svetlo da se ne primeti, pogotovo u tom šarenilu ako su neko ludilo. I ja uvek zazirem kad kupujem te košulje. To je baš osetljiva roba i često ima oštećenja. Retkost je baš top stanje, zato i cene budu veće za to.
2023 10 18
> DoliBlack: > > Her_Fashion: > A pa za vintage košulje ima raznih metoda provere stanja, to uopšte nije lako utvrditi, pogotovo mikro rupice od starosti i slično. Verujem da većina ne zagleda toliko, ali dovoljno je loše svetlo da se ne primeti, pogotovo u tom šarenilu ako su neko ludilo. I ja uvek zazirem kad kupujem te košulje. To je baš osetljiva roba i često ima oštećenja. Retkost je baš top stanje, zato i cene budu veće za to. To je ok, ali da ja prodajem to, itekako bi se gledale mikro rupice i sitna oštećenja. Hoću da kažem da komercijalnim prodavcima "prolazi" mnogo toga što nama smrtnicima ne bi. Inače su koštale u proseku 2000.
2023 10 18
Pa da, znam, gledam i ja, zato i kažem da je teško naći savršenu, samo ja pišem i stavim manju cenu ako ima neki feler. To je već do savesti prodavca. Mada, ako niste odmah primetili, verovatno i nije bilo dramatično, samo ste preplatili na žalost.
2023 10 18
1 2 3