Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Prevara- lažni sajt

Devojka mi je poslala sledeću poruku. Kada uđem traži mi podatke sa kartice i ona mi kaže kada to popunim zvaće me kurir. Takođe, taj sajt mi je nepoznat. Da li neko ima iskustva sa ovim i da li je ovo neka prevara? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/aac8dc5308f478fea444cd507c0ce04f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/528d0dedc0c85a4bd0fd0ad091508b35.jpg)
2023 10 24
Da, da prevara je… Već neko vreme se to dešava…
2023 10 24
Hvalaa puno
2023 10 24
Ne razumem, jel' citate forum, ovo je vec ne znam koja tema o istoj stvari...
2023 10 24
> DzoDzo: > Ne razumem, jel' citate forum, ovo je vec ne znam koja tema o istoj stvari... Moguce da su ljudi prezauzeti,da ne kazem verovatno imaju pametnija posla... Kako god,sajt je ocigledno prepun ovakvih sarlatanskih profila, tako da... Sve dok problem postoji, treba se pricati o njemu dok se ne dodje do resenja.. Nije zgoreg jos pride i pomoci, ako se slazete...
2023 10 24
> DzoDzo: > Ne razumem, jel' citate forum, ovo je vec ne znam koja tema o istoj stvari... Izvinite, ali zaista nemam naviku da čitam, jer imam previše drugih obaveza. Samo sam želela da pitam i da pritom ako je prerava, obavestim druge🙂
2023 10 24
Ovde ocigledno pojedine samo i čitaju forume i svud ih ima. I treba da obavestis, hvala. 😊
2023 10 24
Ovo se desava svuda vec jako dugo..stizu smsovi linkovi svasta..na emailu takodje Naravno postoji mogucnost da neko nije upoznat al ovo je najklasicnija navlakusa jedan kroz jedan Ne mogu da zamislim da iko moze sad da se upeca na ovo pored svega sto znamo kako podaci sa kartice funkcionisu i da ih ne treba deliti ni slikati..ipak online kupovina postoji vec godinama i opet ima ljudi koji nisu nikad kupili nista online niti znaju kako to funkcionise. Ponavljam postujem al ne razumem kako je to moguce..
2023 10 25
Da budem iskrena, za ovu prevaru sam saznala preko Kupujem Prodajem, jer je svim korisnicima stigla poruka o baš ovoj prevari, pre nekih godinu dana. Na sajtu pošte, kada uđete da proverite status pošiljke, isto na nekom mestu se pojavljuje obaveštenje o ovoj prevari sa svim detaljima. Po mom mišljenju, možda nisam u pravu, ali forum nije mesto gde bi trebalo da se članice bave prevarama i prevarantima, već sajt i oni koji ga vode. Apelovala sam više puta da se otvori tema na vrhu forumu sa prevarantima i prevarama, da se svi možemo informisati pre slanja paketa ili uplata. Zašto moje krpice, nisu poslale poruku svima kao što je to uradio kupujem prodajem? Usluge pošte se menjaju kao i cene, nismo imali paketomat do nedavno. Neko ko nije često u pošti, ne prima pošiljke, ne poručuje online, neće ni pretpostaviti da se radi o prevari…
2023 10 25
> MissDiva: > Da budem iskrena, za ovu prevaru sam saznala preko Kupujem Prodajem, jer je svim korisnicima stigla poruka o baš ovoj prevari, pre nekih godinu dana. > Na sajtu pošte, kada uđete da proverite status pošiljke, isto na nekom mestu se pojavljuje obaveštenje o ovoj prevari sa svim detaljima. > Po mom mišljenju, možda nisam u pravu, ali forum nije mesto gde bi trebalo da se članice bave prevarama i prevarantima, već sajt i oni koji ga vode. Apelovala sam više puta da se otvori tema na vrhu forumu sa prevarantima i prevarama, da se svi možemo informisati pre slanja paketa ili uplata. > Zašto moje krpice, nisu poslale poruku svima kao što je to uradio kupujem prodajem? > Usluge pošte se menjaju kao i cene, nismo imali paketomat do nedavno. Neko ko nije često u pošti, ne prima pošiljke, ne poručuje online, neće ni pretpostaviti da se radi o prevari… BRAVO
2023 10 25
Kome je ovaj sajt poslao ikada obaveštenje o bilo čemu. Ja redovno doživljavam da mi brišu original parfeme ili udare negativnu ocenu. Kad se nakace nekom, uzass. Ovo treba negde prijaviti. Znate li ko kontroliše rad ovakvih sajtova u Srbiji?
2023 10 25
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/286e0dacca0022e357b3dd0cb0030a3b.jpg) obratite paznju na ovaj profil, trazi verifikaciju kartice za kupovinu! Sad mi je stiglo cim sam objavila post za prodaju!
2023 10 25
> Alis1204: > Ovde ocigledno pojedine samo i čitaju forume i svud ih ima. > I treba da obavestis, hvala. 😊 Da vise pratite forum ovde, znale biste i da ne nasedate na prevarante poimence. Za pretragu foruma tj nove teme treba dva minuta. U online kupoprodaji je to prva stvar koja se radi. Ako se ima vremena da se prati necije pisanje na forumu, onda se ima vremena i za sustinu istog. MisDiva, pogleda se kako izgleda web lokacija i bude jasno. Skoro je banka jedna meni poslala mail i sms o fisingu, iz samog weba je svima jasno ako gledaju. A ko ne gleda, nek bude prevaren. Kao i one fore po fbu da se javlja advokat preminulog milionera rodjaka iz ino. 🙄🙄
2023 10 25
Prevara je svaki zahtev za brojem kartice. Ako je ovo na MK, prijavite adminu, blokirace takve naloge.
2023 10 25
Ovakve poruke su meni slali na Halo oglasima jos pre, nije to od juce, nego ih sada ima na svim sajtovima.
2023 10 25
1 2