Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Placanje racuna

Pitam generalno, koji je najbolji/najisplativiji nacin placanja "rezija" po vama? U posti se cekaju redovi, a mislim da i oni sad naplacuju proviziju za infostan; U menjacnici se naplacuje provizija min.60 din. po racunu; Ko placa online, kaze da su banke isto digle svoje provizije na online placanja... Ne znam vise koje je trenutno najbolje resenje. Ako je neko isprobao neku online opciju a da se isplati... 🤔
2023 10 30
Nlb banka naplacuje 15 dinaraa uplatu na racune druge banke,a do sada mi nisu naplacivali proviziju za racune, mada nisam uplacivala nista zadnjih nekoliko meseci, ne mogu da tvrdim da je i dalje besplatno.
2023 10 30
E pa to, kazu da su digli svuda cene. Htedoh zato da pitam ovde. Ne stizem jos oficialno da se raspitam. A digla mi se danas kosa na glavi kad sam izracunala koliko provizije redovno dajem ovima na cosku gde placam racune. Mora nesto da se menja pod hitno.
2023 10 30
Ja platim direktno u firmi, znaci struju u eps-u, grejanje u objedinjenoj naplati, za Nis pricam. Nema guzve, budu u proseku dva coveka pre mene, naravno ne cekam poslednje dane u mesecu, tada je verovatno veca guzva. Placam za vise nekretnina i isplati mi se tako.
2023 10 30
Placam online u Intesi, provizija je 20 dinara.
2023 10 31
Ja plaćam sve račune preko m-bankinga i nema provizije.
2023 10 31
Iskljucivo sve online, nlb komercijalna 30 din
2023 10 31