Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Molba za prodavce sa sajta

Neke članice samo postavljaju i pojma nemaju šta su okačile od slika, koliko puta vidim da neko prodaje tipa torbu, a prva slika predmeta dete i muž. Sinoć sam videla u nedavno postavljenim predmetima nečiji selfie. Uopšte ne gledaju dalje svoje oglase i profil.
2023 11 03
Ja sam skoro narucila knit pantalone sa ranflom (tako pise u naslovu i opisu), jako svetle, skoro bele boje (na slikama su bele sa crnom straftom sa strane, toliko su slike preeksponirane ikontrastirane), dobijem braon pantalone sa cokoladnim crtama sa strane, sirokih nogavica (na slikama su obesene, tako svetle se stapaju sa belom pozadinom, ne vidi se da su na dnu siroke... Vratila je novac, vrlo uvredjeno, u njenom kraju se kaze ta crta sa strane zove ranfla i sto nisam gledala slike... Posiljku jos nije preuzela (ja poslala 27.), trazi da proverim podatke na uputnici (poslala sam joj samo broj posiljke, iako ona meni nije ni javila kad je poslala), proverim. Ispravni. Trazi da slikam uputnicu. Eto, ona se ponasa uvredljivo (valjda lazem da su ispravni podaci) i uvredjeno prema meni (da ne pisem o privatnim momentima koje usput nabaci kao otezavajuce, verovatno su istiniti, ali nisam ja duzna da ih ispastam), kao da sam ja kriva sto ona, eto, prolazi te komplikacije... Nisu nam svima najsrecnije slike, meni vise od crne prave problem pink boje (cesto mi ispadaju crvene), npr. Ako pponavljanjem ne uspem da uhvatim realnu boju, naglasim u opisu, ne znam sta je tesko. Zaista ne razumem one koji kukaju na prodaju, a postave par slika, bez mera, bez bitnog opisa ("najlepsa haljina" nije opis...), svaki materijal "nzm", itd.
2023 11 03
Ranfla se zna sta je, nema tu "tako u mom kraju". Boje neke su grozne za fotkanje, slazem se, ali zato ima opis da se naglasi. I ja sam danas naletela na dzemper haljinu prelepe petrolej boje, dve fotke petrolej, a ono druge dve sive. U opisu pise sivo. Ipak ne bih sivo, ali bih se na petrolej zaletela da ne citam tag boju i da nema druge dve fotke. Posiljka joj verovatno kasni zbog strajka, a ne znam sto bi bila uvredjena kada je greska njena kao prodavca. Ovo sa selfijem i fotkom npr sporeta, to je ta lenjost o kojoj govorim. Da okacis oglas i ne pregledas sta si okacila, da li se ok vidi...
2023 11 03
> Her_Fashion: > Neke članice samo postavljaju i pojma nemaju šta su okačile od slika, koliko puta vidim da neko prodaje tipa torbu, a prva slika predmeta dete i muž. Sinoć sam videla u nedavno postavljenim predmetima nečiji selfie. > Uopšte ne gledaju dalje svoje oglase i profil. I ja sam par puta to videla, cak i za jedan predmet koji sam htela da kupim. Samo jedna slika je taj predmet, sve ostale su nesto drugo. Kod jedne zene sam videla porodicnu fotografiju ubacenu, kod neke druge isto nesto sto nema veze sa prodajom, neka privatna fotka. Verovatno sa telefona ubacuju pa spor telefon i reklame na sajtu. Imam osecaj da samo cekaju da se uploaduje i da izadju sa sajta
2023 11 03
> DzoDzo: > Okrenite NORMALNO fotografije na oglasima. > Ok, potrudile ste se da fotkate najbolje sto mozete. > Neke kao nokiom 3310 da fotkate. > Neke okacite jednu vrljavu fotku pa moramo kao potencijalni kupci jos milion pitanja da vas pitamo, da ne kazem, smorimo, jer je ili mutna ili mracna ili fotkana kao iz aviona pa jos i vrat da krivimo kao kanarinci. > Sram da nas bude. > Ali da neko okaci jednu fotku i ne okrene je, da nema volju da posle kacenja predmeta pogleda kako izgleda nalog, proveri oglas, to ne mogu da razumem. > Ne moze vama da stoji fotka normalno, a mi da vidimo sa strane. > Ne moze. > Ako nemate volju da proverite svoje oglase kako nama potencijalnim kupcima izgledaju, sta cete ovde? > Kakve saradnje ocekujete? > Lake, brze? > Sto bi bilo lako da vam ostavimo podatke za slanje i uplatimo pre istog kada se ne trudite da nam olaksate da uzmemo bas vas predmet? > Vidite i same da je sajt pun svacega, nisu vase stvari Bogom dane da cekaju samo na nas kupce da kliknemo pune srece sto nam "cinite". > Ne cinite nam nista nebrigom o tome kako vas nalog izgleda. > ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/cfab51225c297fa715bfe69c5d70a6fc.jpg) > Citajte ovako pa zamisiite kako nam je kada gledamo ovako i vase predmete. > Hvala na paznji. Hvala clanici sto mi je skrenula paznju na gresku koju sam pravila i pomogla svojim savetima :)
2023 11 05
Nema na cemu i da brzo prodas tu prelepu bundu koja ce mi zauvek biti mala 🤍 ne mogu da je gledam vise od prelepote🙃
2023 11 05
Beše neki oglas sa opisom predmeta da je do čukljeva, mislilo se na članak, tj skočni zglob. Njena baba reče da zbog čukljeva ne može nešto da navuče i dete se setilo šta je u pitanju 🥳
2023 11 06
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/1313a6b58600b11e5d9ebe258e9ba22d.jpg)
2023 11 06
:')
2023 11 06
> DzoDzo: > Nemas mirnu ruku da fotkas jer ti je pao secer? Popij nesto slatko, pojedi bananicu pa onda fotkaj. > Ne stavljaj fotke iz izlaska gde ti flasa vodke zaklanja haljinu, boli nas uvo sto si cka kosmicka bila u izlasku, kada je nevidljivo da li prodajes haljinu ili sebe koliko je mracno. Pa jos okaci samo tu jednu fotku.🙄🙄 > Vencanje/krstenje je drugo, cak podrzavam te fotke, vecinom su zaista prelepe, nisu zaklonjene i mracne. > I jos kad vidim da te profike napisu u opisu naloga "ne klikci dugme zelim ako neces da kupis". > Stvori uslove da mozes tako da urlas, za pocetak dobru prezentaciju predmeta, ispisane mere odmah u predmetu i onda imas pokrice da glumis ludilo i drugima osim mami koja te tako (ne)vaspitala. Ma ti si car, svaka ti je kao Njegoševa 🤣🤣🤣. Stvarno ima dosta loših fotografija, okrenutih naopako, mutnih, a da ne pričam o onim na kojima nisi siguran da li se prodaje odevni predmet, osoba ili flaša pića. Meni crna garderoba nekako uvek loše izgleda na slikama, ili isprano ili mutno, pa sam u potrazi za nekim plug-inom za moju kameru kako bi takve slike bile jasnije i bolje. Slažem se da slike treba da budu što jasnije, da ne treba da gubimo i tuđe i svoje vreme postavljanjem silnih pitanja, jer su slike baš lošeg kvaliteta. Ali nekim članicama tako odgovara, jer kako će drugačije da sakriju nedostatke predmeta koji slikaju...
2023 11 09
> DubiTam: Meni crna garderoba nekako uvek loše izgleda na slikama, ili isprano ili mutno, pa sam u potrazi za nekim plug-inom za moju kameru kako bi takve slike bile jasnije i bolje. Slažem se da slike treba da budu što jasnije, da ne treba da gubimo i tuđe i svoje vreme postavljanjem silnih pitanja, jer su slike baš lošeg kvaliteta. Ali nekim članicama tako odgovara, jer kako će drugačije da sakriju nedostatke predmeta koji slikaju... Ista prica sa crnom bojom, mislim da nije samo do telefona vec i do osvetljenja. nekad potrefim neki ok ugao pa mi ispadnu dobro slike, a nekad bas bas lose, uglavnom crna odeca koju kacim na ormar ispadne uzas, tako da mi verovatno tu fali osvetljenje.
2023 11 09
Softver kamere na telefonu uglavnom radi na automatskom rezimu, mada ima aplikacija sa manuelnim podesavanjima, pa zbog toga cesto boje ne ispadnu kako su u realnosti. Crnu posmatra kao previse tamnu pa je posvetli u teget. Ima dosta nacina da se ispravi ali meni se najbolje pokazalo da samo smanjim ekspoziciju kada slikam, sve ispadne tamnije doduse ali crna bar bude crna 😄 e sad ako ima nekih detalja mogu se izgubiti ali onda okacim sliku sa default podesavanjima na kojima se to vidi i stavim u opis na kojoj slici je prikazana boja
2023 11 09
Kao što kaže https://mojekrpice.rs/her_fashion-274813, jeste do osvetljenja, ali probala sam u svakoj prostoriji i uvek se vratim u onu u kojoj uvek slikam. Kriv je moj muž jer je u svaku prostoriju stavio LED sijalice, jednog dana ću dobiti epilepsiju od njih 🤣. https://mojekrpice.rs/isidorac96-210036 Hvala na predlogu verovatno ima veze sa ekspozicijom, baš ću da probam da je smanjim kad slikam crne krpice. Ima dosta tih nekih pluginova za optiku, ali oni uglavnom inteziviraju boje, daju neki sjaj ili efekat, a ja neću da munjim slike, hoću da budu što je realnije moguće.
2023 11 10
Evo ubacujem stvari na sajt i namestim sve slike kako treba, objavim i on ih okrene i pomesa im redosled. Sto i nije toliki problem, otvorim izmenu i sredim to, zar ne? Ne. Sajt mi ne da da sacuvam izmene :D
2023 11 10
Ja sam teget lone prosistala dok sam ufotkala, da se vidi model, a da objasnim boju jer nije moglo jedno i drugo. Kao kreten idem stalno sa nekim sijalicama po kuci, dzaba i reflektor, kada npr radi odlicno na crveno, ali na crno i teget. Ako odjednom radis rotaciju svih fotki, onda se napravi zez nekad, tj okrene npr prvu pa petu. Nemoguce je da neki uspeju da okrenu ravno, a neki ne, i meni se prvo okrenu bocno kada ubacujem pa editujem predmet po par puta ako ima potrebe.
2023 11 11