Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Pomoć BB Krema

A koja još dobra CC - BB krema ima? Jer meni je Avene pretamna, probala sam letos neku… Sad koristim Vishy mineral blend ali bih pre prešla na nešto laganije, samo malo za svaki dan da mi ujednači ten. Nešto lagano…
2023 11 03
> MissDiva: > A koja još dobra CC - BB krema ima? Jer meni je Avene pretamna, probala sam letos neku… > Sad koristim Vishy mineral blend ali bih pre prešla na nešto laganije, samo malo za svaki dan da mi ujednači ten. Nešto lagano… Nemam pojma, zato I jurim ovu po belom svetu😅 Htela sam umesto nje da uzmem La Roche (oni imaju svetlu i medium varijantu) ali ni nje nema po radnjama. Meni isto treba nešto tako lagano, generalno mi je ok lice i ten, uglavnom koristim samo dnevnu kremu Avene Hydrance Legere, ali eto nekad zatreba i BB varijanta.
2023 11 04
Meni je La Rosh onako bila... Nisam bila prezadovoljna, moram priznati...
2023 11 04
Jel ste probale mozda ovu? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c72897389341dc175d3b2ed8abb3f9b3.jpg)
2023 11 06
Ja sam davno porucivala kozmetiku sa beautybay, ne znam da li i dalje rade shipping za srbiju, ali znam da je bilo bas svega tamo pa mozes proveriti :D
2023 11 06
> IsidoraC96: > Ja sam davno porucivala kozmetiku sa beautybay, ne znam da li i dalje rade shipping za srbiju, ali znam da je bilo bas svega tamo pa mozes proveriti :D Salju, samo su dosta proizvoda i brendova izbacili. Uzimala sam milk_shake kod njih. Da li neko zna sajt koji salje u Srbiju, a da prodaje milk_shake proizvode?
2023 11 06
> Her_Fashion: > Pa donekle i jeste skupa, izadje skoro isto kao i krema (DHL Opcija), ali dobro, ocaj je tu glavni faktor, pa ne pitam za cenu ,:) Kad smo kod skupih opcija, narucila sam sa iHerba, a postarina 25 EUR
2023 11 08
> Esprit21: > > Her_Fashion: > > Pa donekle i jeste skupa, izadje skoro isto kao i krema (DHL Opcija), ali dobro, ocaj je tu glavni faktor, pa ne pitam za cenu ,:) > Kad smo kod skupih opcija, narucila sam sa iHerba, a postarina 25 EUR Ma i ja nešto komentarišem "skupa dostava", kupila sam jaknu od 400 eur koja uopšte nije u mom fazonu I sad je prodajem ovde, a kao skupo mi je da platim 20 eur više za kremu. Mislim realno jeste skupo, nego sam nekad kompletni idiot sa novcem, tako da ne znam što se uopšte ustručavam. PS. Ako nekome treba jakna, pogledajte profil I spasite me od finansijskog fijaska 😅
2023 11 08
Jesi li narucila? Meni je paket iz US stigao za 2 dana, bas sam zadovoljna.
2023 11 10
1 2