Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Majmunski osecaj

Opet eto osecaj majmuna. To je onaj osecaj kada izađete u susret, angažujete članove porodice, odvojite vreme , spustite cenu … sakrila sam ipak ime članice..ali koliko Vam se često ovo dešava ? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/38bc3e7d1bef99ff529406fd893c0493.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5b404460eb546bda9ca6e31fdc6dc8c0.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/8c80284d7e9b348aa1ea1fa797018dd5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/feb4adebed3bee7faa086031d9a90d01.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/fa03eb4067af222298240f4a9964702c.jpg) Niti odgovora, niti hvala, izmereno do najsitnijeg detalja… nije članica bez utisaka u pitanju . Svaka čast na kulturi !
2023 11 06
To je postalo dobar dan... Iskreno, od sad pa na dalje, sve kačiti na forum i objavljivati sa linkom profila...
2023 11 06
Dešava se i to veoma često. Nedavno mi se javila članica i rekla kako joj predmet treba hitno. Rekla je da će ujutru da uplati i da joj odmah pošaljem. Spakovala sam i ponela pošiljku sa sobom na posao. Naravno, odgovorila je tek uveče i rekla kako joj ipak taj predmet neće trebati. Da joj nisam poslala poruku da je pitam šta se dešava, ne bi mi ništa ni rekla. :|
2023 11 06
> MissDiva: > To je postalo dobar dan... Iskreno, od sad pa na dalje, sve kačiti na forum i objavljivati sa linkom profila... Kad bi se otvorila tema za to, ne bi joj bilo kraja 😅 Ja sam prestala i da obraćam pažnju a kamoli da se žalim na forumu jer je to konstantno ovde. Barem "hvala" da napišu.😒
2023 11 06
Desavalo se i meni često ranije, pa sam odlučila da prestanem i da merim, ali zadnje dve, tri prodje jesu žene tražile mere i slile dodatne nakon toga su odmah i kupile . Mene iskreno ne mrzi kada je stvar kod mene, ali kada oca icsimam i ostalo . Mada vise i ne razumem to merenje, nekako svi znamo koji broj nosimo. Kada je nešto vece ili manje od veličine, uvek napišem u opisu .
2023 11 06
> JiM009: > Dešava se i to veoma često. Nedavno mi se javila članica i rekla kako joj predmet treba hitno. Rekla je da će ujutru da uplati i da joj odmah pošaljem. Spakovala sam i ponela pošiljku sa sobom na posao. Naravno, odgovorila je tek uveče i rekla kako joj ipak taj predmet neće trebati. Da joj nisam poslala poruku da je pitam šta se dešava, ne bi mi ništa ni rekla. :| Užas. To se i meni jednom desilo, imam osecaj nekada da zato članice i dižu ruke od odgovaranja na poruku . Sad sam jurila neke pantalone bilo mi je hitno, bukvalno sam po 5 poruka pisala, samo da mi odgovore da ostavim podatke, Na kraju sam na inatagramu naručila i eto koštaju tri puta vise, ali poslate su bar odmah
2023 11 06
> carapica13: > > JiM009: > > Dešava se i to veoma često. Nedavno mi se javila članica i rekla kako joj predmet treba hitno. Rekla je da će ujutru da uplati i da joj odmah pošaljem. Spakovala sam i ponela pošiljku sa sobom na posao. Naravno, odgovorila je tek uveče i rekla kako joj ipak taj predmet neće trebati. Da joj nisam poslala poruku da je pitam šta se dešava, ne bi mi ništa ni rekla. :| > Užas. To se i meni jednom desilo, imam osecaj nekada da zato članice i dižu ruke od odgovaranja na poruku . Sad sam jurila neke pantalone bilo mi je hitno, bukvalno sam po 5 poruka pisala, samo da mi odgovore da ostavim podatke, > Na kraju sam na inatagramu naručila i eto koštaju tri puta vise, ali poslate su bar odmah Iz mog iskustva, mnogo je više finih i ljubaznih članica ali se, nažalost, dešavaju i ovakve situacije, pa budemo u nedoumici kako da se postavimo i šta da radimo... 😶
2023 11 06
Nije mi se to ovde dešavalo toliko često, ali na KP su mi se ljudi javljali i ispitivali o predmetu do najsitnijeg detalja, nakon čega bismo okvirno ugovorili uživo preuzimanje, gde bih im ja čak izašla u susret i pristala da teglim predmet do drugog kraja grada, i na kraju bi nestali bez traga i glasa, kao da smo na Tinderu. I da, u pitanju nije bio par cipela nego bojler. Što se MK tiče, dešavalo se da postave pitanje i nakon odgovora nestanu. Ja u tom slučaju pitam da li je osoba još uvek zainteresovana, ali ne dobijem odgovor, iako je bila onlajn. Zar je toliko teško napisati makar "neću"?
2023 11 06
Meni je najgore od svega kada neko kaže da kupuje nešto, ja pošaljem broj računa, i onda ili se više ne javi, ili krene sa ispitivanjem o predmetu (iako je opis npr. vrlo detaljan) i onda shvati da mu ne odgovara zbog nekog, slobodno ču reći, bezveze razloga. Valjda se prvo treba raspitati o predmetu, pa se onda odlučiti za kupovinu. U suštini, ono što mi najviše smeta u ovom slučaju je to što smatram da nije u redu da ostavljam svoje lične podatke tek tako, i onda te neko samo iskulira. Nema veze i što ne prodam predmet, ali mi je nelagodno zbog tih podataka. I to često budu i članice sa jako velikim brojem utisaka. 🌸
2023 11 06
Zdravo! Imam jednompitanje, ako mi mozete pomoci. Nije vezano za temu, ali vidim da ste sveze komunicirale, a sto pre mi treba odgovor. Naime, danas sam prvi put postavila neke stvarcice za prodaju i dobijem mail da je jedna od njih prodata. Super! E sad, kad odem na taj link, on mi trazi da ukucam svoj broj kartice da bih potvrdila da primam uplatu od kupca. Jel to uobicajeno? (Komunicirala sam sluzbom, ali mi za sad nisu dali odgovor) Hvala puno na pomoci!
2023 11 06
Ne ostavljajte podatke sa kartice, prevara je
2023 11 06
> Chx999: > Ne ostavljajte podatke sa kartice, prevara je Hvala puno! Pretpostavila sam. To znaci da niko ustvari nije ni hteo da kupi, jel?
2023 11 06
Meni u septembru poslednji put: ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/f9d01d136386b6f28f6bf7c844fec461.jpg)
2023 11 06
Meni se to desava makar jednom mesečno 😆
2023 11 06
> Zazazaz: > > Chx999: > > Ne ostavljajte podatke sa kartice, prevara je > Hvala puno! Pretpostavila sam. > To znaci da niko ustvari nije ni hteo da kupi, jel? Ne, to znači da su hteli da Vam pokradu sve pare sa kartice ...
2023 11 06
1 2