Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

problem sa postavljanjem novih stvari

Zna li neko zasto imam problem da postavim nove stvari? uglavnom mi pise da je polje tagovi prekratko i da mora imati najmanje 6 karaktera. Ubacim i po 10 i opet nece!
2023 11 16
Morate imati 1- 5 tagova. Na primer "čizme" "martinke" "tople" Ukucate jednu reč pa odvojite razmakom ili zarezom, pa onda sledeću. To ovako na kraju izgleda ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/433d546bb9788e1175e0fa3561f65e35.jpg)
2023 11 16
Najlepše Vam hvala, ali ja sve to znam, već dugo sam član. Ali ovih dana me baš neće. Dešavalo se i ranije.
2023 11 16
Nema na cemu, onda stvarno ne znam o cemu se radi, ja postavljam predmete bez ikakvih problema.
2023 11 16
> sakesake: > Zna li neko zasto imam problem da postavim nove stvari? uglavnom mi pise da je polje tagovi prekratko i da mora imati najmanje 6 karaktera. Ubacim i po 10 i opet nece! Verovatno stavljate reči od 2 karaktera ili tako nešto. Ne smeju Vam se poklapati isti tagovi pod materijal i opis. Max 6 tagova i sve radi normalno...
2023 11 16
> MissDiva: > > sakesake: > > Zna li neko zasto imam problem da postavim nove stvari? uglavnom mi pise da je polje tagovi prekratko i da mora imati najmanje 6 karaktera. Ubacim i po 10 i opet nece! > Verovatno stavljate reči od 2 karaktera ili tako nešto. Ne smeju Vam se poklapati isti tagovi pod materijal i opis. Max 6 tagova i sve radi normalno... Ovo za materijal i opis nisam znala :/
2023 11 17
I ja imam problem da postavim predmet.Jeste da sam nova na sajtu ali nece pa nece.problem je materijal i tagovi.pomagajte
2023 11 28
Mozes staviti do 5tagova, ali da ima ukupno do 30slova sve. Materijal ispisi ako znas koji je, nemoj da "lupis", ako ne znas, napisi ne znam.
2023 11 28
Ja nikako ne mogu da stavim novi predmet☹Ne znam gde grešim?
2023 12 03