Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Jel dzemper uopste postoji?

Javim se clanici da kupim dzemper, trazim podatke za uplatu, danima ne odgovara i posalje ovu poruku🥲 Javi se drugarica sa svog profila, ona posalje istu poruku, na sta drugarica napise nema veze, ostavite podatke za uplatu, clanica odgovara kako je na putu i da ne moze realizovati kupovinu. Meni se dzemper jako svidja i predugo trazim takav, te udjem neki dan, vidim da je kacila nove predmete, javim se ponovo za podatke za uplatu, nista... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/ce1d8dd09f11238210040178f16c3be4.jpg)
2023 11 17
Clanica ima dosta pozitivnih, a meni se ovo prvi put desava, koliko je vama cesta ova pojava na sajtu?
2023 11 17
Mozda hoce da ga uvali nekome sa 0 utisaka, jer mu nesto fali.
2023 11 17
Koja clanica je u pitanju? Verovatno nema dzemper nego on sluzi kao mamac kako bi kupci uzeli nesto drugo sto je dostupno. Nesto slicno mi se desilo jos ranije
2023 11 17
I ja sam jurila jedno vreme haljinu koja mi se jako dopala, i to kod članice kod koje sam već ranije kupovala, pa sam mislila da će sve proći ok kao i pre. Zavlačila me je da je haljina u nekoj tamo zemlji kod neke rođake. Rekla sam da kupujem kad je donese, čak joj je i moja sestra pisala – i ništa. A haljina još stoji na sajtu. Pa ako se već ne prodaje obriši je! -_- https://mojekrpice.rs/items/zene/9296445/crna-haos-got-glamur-haljina-samo-danas
2023 11 17
> Esprit21: > Koja clanica je u pitanju? Verovatno nema dzemper nego on sluzi kao mamac kako bi kupci uzeli nesto drugo sto je dostupno. Nesto slicno mi se desilo jos ranije Ovo ☝️🤷🏻‍♀️
2023 11 17
Nista novo, ali ova ti je makar odgovorila, vecinom se naprave mrtve 🙄🙄
2023 11 17
https://mojekrpice.rs/caki25706-66296
2023 11 17
Ja sam par puta naišla na stvar koja mi se stvarno mnogo sviđa,ali koja je tu od npr prošlog juna. A dobra je,i dobra je cena! I 15 ljudi je ima u omiljenim. Pa kako nije prodata? Jednom sam se samo tako upecala, pisala, nisam dobila odgovor. Posle sam počela da pratim forum i sve mi je bilo jasno. Što će reći, predmet postoji, ali ili nije kod članice više (prodat davno),ili je njen i nije na prodaju 😁
2023 11 17
Ja sam danas pitala devojku za sako da li ima ostecenja i da mi posalje sliku kako stoji ako joj nije problem. Obicno ne trazim slike ali sako mi deluje kao da je muski, postavljen je kao zenski, velicina XL, oversize, pa cisto da imam neku predstavu o cemu se radi. 5 puta je bila online od tad, nije mi ni odgovorila. 😒 Ne znam da li je u pitanju "mamac" predmet ili samo nece da slika na sebi (sto moze da se iskomunicira svakako) a bas mi se dopao sako.
2023 11 18
> DzoDzo: > Nista novo, ali ova ti je makar odgovorila, vecinom se naprave mrtve 🙄🙄 Upravo tako!!! I to clanice sa mnoooogo utisaka! Po par puta, uz izvinjenje sto Opet smetam, posaljem upit za kupovinu, a od njih ni A ni B. Da, te stvari su mamac.
2023 11 18
Sta se sve radi na ovom sajtu, mamac predmeti pa ja ne verujem :') Meni stoje nove sa etiketom Zarine farmerke njih 25 drzi u omiljenima i niko nece da ih kupi, da li mozda ljudi misle da su mamac sad se pitam posle ovoga :') Mozda su se clanice predomislile za prodaju kad su videle koliko zainteresovanih ljudi ima, ali onda mogu da obrisu predmet samo ili da kazu da su se predomislile, izvine se i cao. Kuliranje poruka i ovakvo ponasanje mi je bas bezveze
2023 11 18
Ja mislim da postoje i clanice koje misle kada je neki predmet po povoljnoj ceni a sve je u redu sa tim predmetom, misle da ipak imaju nedostatak neki, jer kao suvise je povoljno da bi bilo realno… I druga sorta koja bez pardona na cenu od 5000 din, napise jel moze za 2500? I do svega toga dovodi upravo to, sto clanice ne brisu prodate predmete ili mamac predmete. Licno znam nekoliko predmeta koje stoje godinama, a cena dzabe par hiljada din…I mislim da im se isplatilo dosta ato imaju “mamac” predmete…
2023 11 18
Ako te pitam za npr ovu plava zara bluzu, a ti mudro cutis, kako cemo onda doci do komunikacije za drugi predmet? Meni nije jasna filozofija da je nesto "mamac" na profilu. Mamac mogu da budu poklon predmeti na neke iznose, npr poklanjas tu bluzu ako se kupi preko 1500din pa udjem i vidim jos nesto, ovo kako postave predmet i ne odgovore nikako ne kapiram. Mamac moze biti i rec snizeno u naslovu predmeta. Sve drugo mi skroz nema logiku.
2023 11 19
> DzoDzo: > Ako te pitam za npr ovu plava zara bluzu, a ti mudro cutis, kako cemo onda doci do komunikacije za drugi predmet? > Meni nije jasna filozofija da je nesto "mamac" na profilu. > Mamac mogu da budu poklon predmeti na neke iznose, npr poklanjas tu bluzu ako se kupi preko 1500din pa udjem i vidim jos nesto, ovo kako postave predmet i ne odgovore nikako ne kapiram. > Mamac moze biti i rec snizeno u naslovu predmeta. > Sve drugo mi skroz nema logiku. Mislim da je mamac u smislu " stoji u popularnim predmetima" pa samim tim više ljudi poseti profil.
2023 11 19
1 2