Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Realna cena - vase misljenje

Znam da ste iskrene, pa me zanima koja bi po vama bila realna cena za ove Nike cizme (original, nosene nekoliko puta, maksimalno do deset, bez bilo kakvog ostecenja i mana)? ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d56076421fa54a449455f706b56104f4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/6c6ed4ffa085b0002ebfd34f500074f2.jpg)
2023 11 20
Znate kako, na sajtu se pokazalo da kada je nekom nešto potrebno, kupiiće po kojoj god ceni. A ako nije, možete staviti najnižu moguću i opet se neće prodati..
2023 11 20
Pitam, jer sam stavila cenu od 1000 din, i dobijam poruke: jel to fiksna cena, da li moze popust, koja je poslednja cena... Inace nisam gadljiva na takve poruke, nekada i sama dam popust, cesto pitam za popust, ali tamo gde bluzu koja recimo u radnji kosta 2000, clanica prodaje za 1500. Ovde stvarno nisam videla prostora.
2023 11 20
Ne bi mi palo na pamet da trazim popust na cenu koja je vec toliko niska. Pozurila bih da kupim jer ce se sigurno brzo prodati. Vidim da se iste takve na Limundu prodaju za 2500, ima i skupljih.
2023 11 20
Odoh da otvorim profil na Limundu :) Videla sam ja ovde da ih prodaju za 2500, 3000, neko je stavio i 6000. Meni je ovo bila neka simbolicna cena.
2023 11 20
Kad dobijem poruku - koja je poslednja cena? ,:) Stojim dva sata i gledam u ekran, crvčci... Pa barem da neko kaže, znate šta nemam ali imam ovoliko, da li Vam je to ok? E to bih razumela... Ovako sam već stavila cenu, ali neko se pravi da ta moja cena je kao tu reda radi, pa ja sad moram da nagađam koliko neko želi da plati. Obavezno se naljute i odu. ,:) ,:) ,:) Niko još hvala nije rekao!
2023 11 20
> ubavkam: > Odoh da otvorim profil na Limundu :) > Videla sam ja ovde da ih prodaju za 2500, 3000, neko je stavio i 6000. > Meni je ovo bila neka simbolicna cena. Cena je stvarno simbolicna, ja ne bih dala jos i popust.
2023 11 20
Ne dam popust za njih, iskreno draze bi mi bilo da ih ostavim pored kontejnera, nego da ih ovde prodam za 500 dinara. Videcemo kako ce biti na limundu, sad sam ih postavila za 1500 tamo (jer znam da se placa neki procenat provizije).
2023 11 20
Najiskrenije, cena je izuzetno povoljna za tako dobro stanje. Licno, ne bih spustila dodatno cenu. Elem, primetila sam kad je predmet bez mane i povoljna cena, mnoge clanice imaju neku sumnju u predmet ili ide cuven odgovor pa znate dok platim postarinu ne isplati mi se. Ako vec nadjes povoljan predmet koji ti se dopada, ne vidim razlog da se toliko drami oko cene postarine, to je usluga koju placas da ti neko dostavi, bas upravo jer si pronasao predmet po jako niskoj ceni, ne vidim kako moze da ti bude “zao” da platis postarinu, ako ti je dobra prilika, dobar ulov komada.
2023 11 20
Kad smo kod postarine, skoro mi se javi jedna i kaze: da li moze haljina za 250 dinara (nova potpuno, ja sam stavila cenu 400 dinara), ako moze posaljite pouzecem. Spustila bih joj, da je rekla da hoce da uplati preko racuna da joj postarina bude 200 dinara Ovako je bezobrazluk, zbog otkupa ces platiti postarinu 400 dinara, a meni toliko ubijas cenu.
2023 11 20
> ubavkam: > Kad smo kod postarine, skoro mi se javi jedna i kaze: da li moze haljina za 250 dinara (nova potpuno, ja sam stavila cenu 400 dinara), ako moze posaljite pouzecem. > Spustila bih joj, da je rekla da hoce da uplati preko racuna da joj postarina bude 200 dinara > Ovako je bezobrazluk, zbog otkupa ces platiti postarinu 400 dinara, a meni toliko ubijas cenu. To je već bezobrazno, dešavalo se i meni da to pitaju, nisam htela iz principa a i praktičnih razloga. Pouzećem više ne šaljem ni članicama sa 500 utisaka otkad sam jednu sa 100+ čekala da poslednji dan podigne paket. Što se cena tiče, više mi je dosadilo, ja stvari ovde kupujem po mnogo višim cenama od mojih. Najjedtinija haljina koju sam kupila je npr. 2100, nošena, a mene pitaju za novu sa etiketom koju sam stavila za 1500 jel može za 700 😒
2023 11 20
Prenisku ste cenu stavili, bez obzira na sve…
2023 11 21
1000 dinara? Pa to je džabdžaba, gde će popust na to :D Inače mi jako para uši pitanje "koja je poslednja cena". Pa da sam rešila da spustim cenu, valjda bi svi bili obavešteni o tome, ne samo ti. Prodajem patike neke, čini mi se da sam ovu poruku dobila na KP, a ne ovde, ali svejedno: postavila sam ih za oko 4000 dinara, javlja se lik i traži da spustim cenu na 2500, znači skoro upola. Gospodine na čemu ste danas
2023 11 21
Pa meni je bitna cena. Često označim šta mi se dopadne i čekam da cena padne. Ako ne padne nikom ništa. a kada kupujem itekako prelistam sve što me zanima pa onda odlučim. Znači može to biti VIP da mi izlazi svake sekunde ,ali jednostavno ja hoću što hoću i to je to. Možda članice koje imaju veće plate ili mlađe osobe koje neko finansira kupe odmah, ali ima i drugačijih.
2024 01 12