Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Negativan utisak bez saradnje?

Razumem da se nekom nesto ne svidi pa proba da vrati,ili zameni to mi je ok,ali da pored ljudi koji nemaju sta da obuku,neko tako se ponasa,to mi nije jasno uopste! Jednom mi se pored ovoga desilo da je jedna dama porucila patike koje u oglasu imaju navedrna ostecenja ali ona bez da procita poruci,imala sam srece pa posta nije radila tih dana (strajk),javi se posle par dana i kaze koja su ostecenja nisam videla da pise,pa mi sad recite da li je to uredu sta da je poslato,da je preuzela zalila bi se i odmah ne gativna ili da vidi ore preuzimanja i da ne preuzme,a meni dupla postarina!
2023 12 01
A sve lepo pise,i opet prodavac kriv! Nazalost ovakva iskustva mi kidaju zivce ali opet ima vise clanica sa kojima mi je zadovoljstvo saradjivati,jedna kratka i necu vise😊,ali lepa saradnja!:) Dama je rezz za dve devojcice poklone od mene za rodjendan(cerke),iako ne ostavljam ostavula sam zbog dece,i uvek cu! Nazalost nije imala novca da poruci i kulturno se javila i izvinila,rekla je ako zelim da ce nadoknaditi,ali naravno ja to ne radim,bilo mi je zao da ne posaljem iako zena je odustala jer nema novac,odlucila sam da joj posaljem za obe cerke poszo je ostavila podatke,poslala sam joi i javila da samo podigne da je bez otkupnine i da ne treba da plati nista!
2023 12 01
Gde je clanuca bila u soku i odbijala jer je bilo sramota,meni je srce bilo puno da uradim tako nesto lepo. Rekla sam joj samo da javu kad preuzme. Stigao paket clanica je bila prezadovoljna ali nije zelela da uzme besplatno iako sam ja rekla da gleda na to kao na poklon. Proslo je mozda 10 dana na moj tel stize post net gde sam ja bila u cudu sta je to,i po imenu vidim da je to clanica kojoj sam poslala.
2023 12 01
Dama se zahvalila i javila da ne zeli da oatane duzna i da svi prodaju da bi zaradili. Da je jako zahvalna i da su devojcice zadovoljne. Meni je bilo drago bas,zato sto jos postoje posteni ljudi,ne zbog novca nije bilo upitanju mnogo 1000 din ali nekom nase malo znaci mnogo!! Ovo sam napisala zato sto stalni ostavljamo losa,evo i ja sad,ali mnogo vise je lepih i meni je jako drago zbog toga. Dame hvqla vam na paznji,i izvinite na ovom dugackom tekstu. Ako imate neka lepa iskustva podelite,hvala😊
2023 12 01
> emilyy: > > Ne mogu da pronadjem njen profil, mejl? Da li mi mozete napisati? Hvala puno. > https://mojekrpice.rs/vandaf-247652 Hvala puno! :)
2023 12 02
Da pohvalim admine, nepravedno dobijen utisak mi je obrisan danas u toku dana. :) Obrisan je i doticnoj, tako da se pazite, ne uplacujte unapred clanicama bez utisaka.
2023 12 02
1 2