Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

CC reklamacija

Kakvo iskustvo imate kada Vam posta dostavi CC paket koji je unisten? Znam proceduru oko reklamiranja, isla sam da ostavim odmah danas paket u postu sa listom dostave jer upravnica dolazi u ponedeljak tek, zanima me procentualno koliko je realno da rese u moju korist, da im ne bacim molotovljev(salim se, naravno, pokusavam da izrazim bes koliko je jak i koliko sam posizela) Paket u smislu njegove vrednosti je placen unapred, moje je bilo da platim ptt 375din, znaci nemamo vrednost i otkup. Uredno je naglaseno da je predmet lomljiv i glomazan i da ide kao izdvojen paket.
2023 12 09
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/af7360c0e5600daf0c4635080747566a.jpg)
2023 12 09
Koliko me secanje sluzi kad paket nema osiguranje a to znaci nema oznacenu vrednost (koja se naplacuje) i nema otkupninu, onda kad rese u tvoju korist i ako rese, dobijas odstetu koja je u vrednosti od maksimum 10 x cena postarine
2023 12 09
Pozdrav. Mislim da je to minimum mesec dana, plus ako upadne neki praznik. Meni su svojevremeno izgubili jedan baš baš veliki paket i uložila sam reklamaciju, i sve se to razvuklo jer je službenica bila na bolovanju, a ona jedina to radi, pa onda nisu mogli da nađu moju žalbu, zagubili je, ali ja sam imala kopiju, i t.d.. Rešili su posle dosta odugovlačenja u moju korist, ali posle tog rešenja nisam mnogo čekala na njihovu uplatu refundacije. Njihov maximum refundacije je tada bio 5000. U formularu traže da navedeš vrednost paketa (ako nije bilo otkupa ili navedene vrednosti prilikom slanja) i ako reše u tvoju korist onda dobijaš vrednost koju si navela minus poštarina ako nije bila plaćena prilikom slanja. Nije ista situacija ali procedure su manje više iste. Najvažnije je da čuvaš sve papire, i obavezno napravi kopiju uložene reklamacije i svega ostalog, za svaki slučaj. Meni je bilo ključno upravo to da saam imala kopiju žalbe jer da nisam verovatno bi sve trajalo još duže...
2023 12 13
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/c8a38f927c24a89dcf7e754e81affb2b.jpg)
2023 12 13
Ne, ne, ovo nije izgubljen paket, ovo je slomljen paket. Izgubljen se resava lakse.
2023 12 14