Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Pomoc oko promocije za kupovinu

Dobar dan svima, zelela bih da pospesim prodaju profilu, ali mi nekako bas slabo ide. Potrudila sam se da isfotkam sve lepo i na svetlu. Da li znate na koju "foru" bih mogla da pomognem prodaju na svom profilu, s obzirom da dopuna novcanika i dalje ne radi... Molim vas bacite pogled na profil https://mojekrpice.rs/marellja-136732 Jesu cene ok? Jesu slike ok? Jako me smara, a bacim pogled na neke od top clanica, stvarno nista posebno, a neke pak kidaju. Hvala, pozdrav
2023 12 19
Slike su vam bolje i lepše nego moje (i od pola sajta) paa 100x. 👏🏻 Samo budite što aktivniji. Evo ja kako nemam šta da izbacujem više, tako mi je prodaja stala. Znači samo aktivnost🤞🏻
2023 12 19
Hvala puno na odgovoru!! Vidim ja da se obicno javljaju kad nesto novo postavim, verovatno jer je stvar medju prvima kad neko kuca odredjenu rec posto je skoro postavljena... ali to je to, neko nesto pita i nista, do prodaje ni ne dodje. Logicno bi mi bilo da uzmem i da brisem stare oglase i stavljam ih kao nove, ali vidim da je to zabranjeno i da se zbog toga dobija negativna :/ Jel imate ideju gde bih recimo mogla da reklamiram profil? I da li je bolje izbaciti po jednu stvar dnevno ili tipa 5 stvari dnevno? HVALA
2023 12 20
Slazem se. Mislim da je redovno izbacivanje predmeta bitno. Ja jednostavno nemam preglede, a kad izbacim nesto novo bude pregleda i za druge predmete koji su od ranije.
2023 12 20
Hvala Milice! Onda smo dosli do nekog resenja :))
2023 12 21