Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Proradila dopuna novčanika

https://mojekrpice.rs/forum/t/613959/obavestenje-dopunite-novcanik-uz-pomoc-trustapa Oglasili su se administratori, za slučaj da niste videli… Jupi! :")
2023 12 22
Divna vest🥳 Ali, koliko ljudi nema karticu za internet placanja . Telefone imamo svi 😊
2023 12 22
> Pogledusvet: > Divna vest🥳 Ali, koliko ljudi nema karticu za internet placanja . Telefone imamo svi 😊 Problem je što svi operateri uzimaju abnormalan novac. Plaćala sam porez (A1) toliko, da onih 360din me je izlazilo skoro 600 din. Vama nigde ne piše koliko dodatno morate da platite na tu osnovnu uslugu, a verovatno niko to nije ni proveravao, jer svi misle da je tačno 360 - 900 din koliko koštaju usluge.
2023 12 22
> MissDiva: > > Pogledusvet: > > Divna vest🥳 Ali, koliko ljudi nema karticu za internet placanja . Telefone imamo svi 😊 > Problem je što svi operateri uzimaju abnormalan novac. Plaćala sam porez (A1) toliko, da onih 360din me je izlazilo skoro 600 din. > Vama nigde ne piše koliko dodatno morate da platite na tu osnovnu uslugu, a verovatno niko to nije ni proveravao, jer svi misle da je tačno 360 - 900 din koliko koštaju usluge. Da,da operateri uzimaju dosta. To se slazem. Ovo je super opcija u tom smislu i meni odgovara. Samo konstatujem da bi bilo dobro da ima i opcije preko telefona. 😊 ali da ne trazimo mnogo 😊 za pocetak dobili smo nase promocije nazad 😊
2023 12 22
sta ce ti promocija predmeta kada neko uzme i kaci non stop iznova, samo jer ima po 1000predmeta i to uradi maltene nevidljivo? Ovo je samo zamazivanje ociju normalnim korisnicima koji su zatrpani komercijalnim prodavcima, i koji su fakticki nevidljivi, plus jos dobiju i negativnu ocenu od admina ako obnove oglas pre godinu dana od postavke, dok ovi sa milion oglasa mogu to da rade kako god i nikad nece biti sankcionisani niti opomenuti
2023 12 23
> DzoDzo: > sta ce ti promocija predmeta kada neko uzme i kaci non stop iznova, samo jer ima po 1000predmeta i to uradi maltene nevidljivo? > Ovo je samo zamazivanje ociju normalnim korisnicima koji su zatrpani komercijalnim prodavcima, i koji su fakticki nevidljivi, plus jos dobiju i negativnu ocenu od admina ako obnove oglas pre godinu dana od postavke, dok ovi sa milion oglasa mogu to da rade kako god i nikad nece biti sankcionisani niti opomenuti Tačno! Zato su devojke i počele da kače sve što imaju po profilima, iako pola tih stvari nije na prodaju. Pretpostavljam da svi imaju problem i sa kupovinom. Na pola poruka niko ne odgovori, jer te stvari nisu na prodaju. A pretragom možete doći samo do komercijalnih prodavaca, ne i normalnih devojaka.
2023 12 23
Ma, hajde bre, rekla sam jos onda, ja da placam clanstvo, a da mi se ne odgovori na poruku da posaljem dokaz o saradnji posle obrisanih utisaka, boli me bas uvo. Nek placaju ove koje imaju protekcije i benefite sa milion oglasa i koje obnavljaju oglase svaki dan, a da ih niko ni ne opomene. Kad imaju pare za dzakove robe i kada kace svaki dan, nek odvoje 200din mesecno, i nek placaju promocije... a da, ne treba im promocija jer svaki dan obavljaju i iskacu u novim. Jos da ostavljam podatke kartice ovde, a niko danima ne moze da blokira prevarante, ne pada mi na pamet.
2023 12 23
> MissDiva: > > Pogledusvet: > > Divna vest🥳 Ali, koliko ljudi nema karticu za internet placanja . Telefone imamo svi 😊 > Problem je što svi operateri uzimaju abnormalan novac. Plaćala sam porez (A1) toliko, da onih 360din me je izlazilo skoro 600 din. > Vama nigde ne piše koliko dodatno morate da platite na tu osnovnu uslugu, a verovatno niko to nije ni proveravao, jer svi misle da je tačno 360 - 900 din koliko koštaju usluge. Nema provizije drage dame, uplaćujete onoliko koliko piše da usluga košta ili koliko želite. Na ovaj način ne morate više puta nadoplaćivati do željenog iznosa kao što je bilo sa smsovima. Usluga nije obavezna nego je ponuđena kao mogućnost. Trustap nam je novi partner s kojim uvodimo još novosti na stranicu, a otprilike u Februaru stižu nove promjene.
2023 12 23
Vanda, a kada ce neko da se pozabavi samom sigurnosti sajta? Posto zadnje vreme ima mnogo ovih sa linkovima navodno poste i kojekoga, plus da ne govorim ovih clanica sa laznim predmetima, ukradenim fotkama, koje i preko regularnih racuna u Srbiji pokradu clanice. kako je moguce da neko preko poruke posalje link ka posti navodno, a da ne mozemo medju sobom kroz inbox da podelimo neke druge linkove?
2023 12 23
Ti su profili nažalost preplavili dosta stranica, prevara s linkovima nije samo na Krpicama pa preporučujem dodatan oprez. Linkove koje dobivate u inbox ne klikajte nego ih prijavite za blokadu jer su to sve prevare. Ne unosite podatke. Sistem je namješten tako da se mogu slati linkovi na Krpice, ali ne i na druge stranice. Prijavljeno je informatičkoj službi i oni se bave time.
2023 12 23
Pitam, jer sam skoro jednoj devojci slala u inbox neki insta link, i nije moglo bez da se odvoji pa da ga ona sama kopira i spoji. Pa mi prosto nije jasno zasto se onda tako ne radi sa svakim drugim linkom, jer ce makar neka od tih clanica biti manje brzopleta dok spaja link i eventualno zapazi samu formu web adrese i da nije prava
2023 12 24
da li je neko uplatio dopunu za novcanik? i kako je moguce da je ne mogu platiti -jer na poledjini kartice imam cetvorocifren broj a na aplikaciji moze se upisati samo trocifren?
2023 12 24
> Tanja30: > da li je neko uplatio dopunu za novcanik? > i kako je moguce da je ne mogu platiti -jer na poledjini kartice imam cetvorocifren broj > a na aplikaciji moze se upisati samo trocifren? Poštovana, CVV/CVC kod se nalazi se na poleđini Vaše platne kartice desno na beloj potpisnoj traci i uvek su to 3 poslednje brojke u slučaju VISA i MasterCard. Četvorocifreni broj su poslednje 4 cifre broja kartice.
2023 12 24