Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Obuća koja žulja

Eto, kao ove moje; ubedjena sam da većinu ne bi žuljale. Nije sve za svakoga. Cerka i ja imamo iste visoke papuce, njoj se izvrce noga, a meni su ok. Druga cerka mi je dala njene visoke sandale i ja se umalo polomih, njoj su ok.. inače ravna obuca je u pitanju, samo djon visok
2024 01 12
Imam i ja jedne malo dublje,pa stavim tufer za skidanje sminke ispod carape,tacno na zglob,ne vidi se jer je cipela dublja.meni radi posao. :')
2024 01 13
> IvanaSo: > Imam i ja jedne malo dublje,pa stavim tufer za skidanje sminke ispod carape,tacno na zglob,ne vidi se jer je cipela dublja.meni radi posao. :') 🤣👍👍👍
2024 01 13
> jacaikaja: > Eto, kao ove moje; ubedjena sam da većinu ne bi žuljale. Nije sve za svakoga. Cerka i ja imamo iste visoke papuce, njoj se izvrce noga, a meni su ok. Druga cerka mi je dala njene visoke sandale i ja se umalo polomih, njoj su ok.. inače ravna obuca je u pitanju, samo djon visok Da, svako drugačije gazi, pa je razumljivo.
2024 01 13
> DoliBlack: > > IvanaSo: > > Imam i ja jedne malo dublje,pa stavim tufer za skidanje sminke ispod carape,tacno na zglob,ne vidi se jer je cipela dublja.meni radi posao. :') > 🤣👍👍👍 Probaj o:)
2024 01 15
Hoću, sve isprobavam čim otopli jer nisu za ovo vreme. 😁
2024 01 15
1 2