Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Izbrisane stvari sa profila

Stvari su mi izbrisane sa profila,razlog? I kako da ih vratim
2024 01 13
Postoji više razloga ali je moguće da nisu ispunjeni neki uslovi za objavu ili su u pitanju zabranjeni predmeti. Npr ako objavljuješ kozmetiku obavezno je da slikaš batch code i rok trajanja kao i da oba navedeš u opisu. Poslaću ti link sa svim pravilima
2024 01 13
https://mojekrpice.rs/items/zene/1717139/nedozvoljeni-predmeti
2024 01 13
I ja sam isto primetila, barem 20 oglasa mi je obrisano i to starih koji stoje vec neka 3-5 meseci. @Nena2024 ja slikam garderobu opet i ppstavim..:)
2024 01 13
I prvi oglas ce biti obrisan jer je prva slika sa interneta
2024 01 13
Evo i meni je obrisano, juče dodat predmet, jer sigurno neko nov radi kao Admin i briše nasumično, a sve fotografije su lično moje i uživo slikane, samo se pozadina menja radi lepšeg izgleda profila. Lepo i piše u opisu profila, ali lakše je obrisati, pa posle dok shvatimo koji sve oglasi fale... 🙄 Dupli posao bezveze... Da ne pominjem da se i pratioci oglasa tako gube... Nije korektno... Nisam dva dana na sajtu, pa da ne znam pravila i lupam tagove i slično...
2024 01 14
Ostala mi samo 2 predmeta?!😡 Ovo je neozbiljno! Ma, Sramota
2024 01 16
> DoliBlack: > Evo i meni je obrisano, juče dodat predmet, jer sigurno neko nov radi kao Admin i briše nasumično, a sve fotografije su lično moje i uživo slikane, samo se pozadina menja radi lepšeg izgleda profila. Lepo i piše u opisu profila, ali lakše je obrisati, pa posle dok shvatimo koji sve oglasi fale... 🙄 Dupli posao bezveze... Da ne pominjem da se i pratioci oglasa tako gube... Nije korektno... Nisam dva dana na sajtu, pa da ne znam pravila i lupam tagove i slično... I meni se pre par dana desilo da je označen predmet kao prodat isti dan uklonjen, a bilo sve regularno. Jako je neprijatno zbog kupca, jer volim da imamo sve crno na belo dok se saradnja ne zaključi sa utiscima, ovako, predmet još ni poslala nisam, a on obrisan. Jednom pisala adminu i dobila odgovor da je verovatno greškom to urađeno zbog novih admina..
2024 01 17