Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Rekla mi je da sam klošarka :)))

Evo odgovora jer nisam bez uplate htela da joj posaljem jer sam videla da ima negativne za nepodizanje posiljki pa je odugovlačila i na kraju kao nije vise u Srbiji klasična priča... ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/d542f3a954f340e6334c118d215cc5cf.jpg)
2024 01 13
A to sto je napisala da ce otvoriti novi profil je sto ima 6x negativnih i sve su za nepodizanje posiljki. Pa sam je podsetila zasto ne saljem bez uplate.... Čizme je htela od mene a vidim i da je takodje neke čizme poručivala i nije podizala iste...
2024 01 13
Pa klosarka je u ovoj salvi uvreda jos i najblaza rec… UZAS!!!
2024 01 13
Haha najbolje je sto njoj stoji u opisu profila da salje posle uplate valjda iz svog iskustva sto ne podize pakete pa da ne naleti na nekog slicnog sebi x-) -Robu saljem postexpresom nakon uplate post netom (zbog losih iskustava jer se roba vracala vise ne saljem pouzecem)
2024 01 13
Da nije to ona ista devojka oko koje traje drama već par dana? Da li vam je možda napisala svoje podatke , koje joj je ime ?
2024 01 14
Po nalogu, nije ta, ali je zabrinjavajuce sto imamo dve nevaspitane :D
2024 01 14
😂😂😂 > bloodytears: > Haha najbolje je sto njoj stoji u opisu profila da salje posle uplate valjda iz svog iskustva sto ne podize pakete pa da ne naleti na nekog slicnog sebi x-) > -Robu saljem postexpresom nakon uplate post netom (zbog losih iskustava jer se roba vracala vise ne saljem pouzecem)
2024 01 14
Ma to mu dođe još i kompliment šta sve pišu. ,:) A tek prevare… Šalu na stranu, bilo bi neophodno da se pored blokiranja i negativnih za razne stvari, nekad i nebitne, počnu deliti malo i za nekulturu. Zaista nije normalno, da nam je ovo postala svakodnevna komunikacija i da se to ovde “podrazumeva”.
2024 01 16