Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Oda novom profilu

O, novonastali nalogu, Ti koji blistaš u fotkama, Bez ijedne mrlje negativne, Bez straha i sa tudjim sumnjama; Otvori se kao istina Za buduca pokoljenja kupaca; U nadi i veri se obistini- Da sve je istina Što u pogledu pregledača stoji Kao ukazana super ponuda; I ne dovedi nas u iskušenje lopovu Već izbavi nas od nepotrebnih troškova 🌈
2024 01 20
:') :') :') :')
2024 01 20
Opis naloga: Prethodni profil sa 755 pozitivnih mi je blokiran , jer me admini ne vole. ,:)
2024 01 20
U praskozorje Nalog se javlja, Usput i fotke Vredno postavlja- “Da ste mi svi živi i zdravi; Ne verujte uvek Sopstvenoj glavi. Moje fotke Nisu s tik toka, Tako mi oba Zamućena oka. Sve je ko novo, Uredno, čisto, U razmeni takodje Očekujem isto. Prevaranti u stranu, Ne šaljem prva, Neću na kašmiru Da se vidi ni mrva. Na više stvari Popuste dajem, Ovde sam kratko, Al’ ću da trajem. Ko me zaje.. Kuće mi nove, Nadrlj’o je gadno, Puna sam love.
2024 01 20
> jacaikaja: > U praskozorje > Nalog se javlja, > Usput i fotke > Vredno postavlja- > “Da ste mi svi živi i zdravi; > Ne verujte uvek > Sopstvenoj glavi. > Moje fotke > Nisu s tik toka, > Tako mi oba > Zamućena oka. > Sve je ko novo, > Uredno, čisto, > U razmeni takodje > Očekujem isto. > Prevaranti u stranu, > Ne šaljem prva, > Neću na kašmiru > Da se vidi ni mrva. > Na više stvari > Popuste dajem, > Ovde sam kratko, > Al’ ću da trajem. > Ko me zaje.. > Kuće mi nove, > Nadrlj’o je gadno, > Puna sam love. Ti si carica 😂😂😂
2024 01 20
🥰 Sve uslikala, Pa prati lajk- “Joj, opet nisam Stavila najk. Ko šiša Najka Kad traže Vitona, Nadjoh i fotku Pravog pitona. I Hermes torbu Sa Amazona; Pored Hermesa Jeb.. pitona.” U postavkama Vredno se muči- Kako se kaže- Kući il’ kuči?! Pa, piše ono Što jasno znade, Jer na Krpicama Super se krade: *Na Monine torbe Dajem sniženje, Original su, kunem se U svoje poštenje.* U profil novi Radosno gleda- Lepo je meni Govorio deda- Uči si školu Slova da znadeš! Sad čitam forum, Znam neki padež; Profil mi kida Slike original, Dok nekoj ženi Ne proradi signal, Stići će kinta Od džabe Mone, A Mona fotki Ima na tone.
2024 01 20
Hahahshahs 😂 ca ri ca ❗
2024 01 21
Hahahaha 😂😂😂 > jacaikaja: > U praskozorje > Nalog se javlja, > Usput i fotke > Vredno postavlja- > “Da ste mi svi živi i zdravi; > Ne verujte uvek > Sopstvenoj glavi. > Moje fotke > Nisu s tik toka, > Tako mi oba > Zamućena oka. > Sve je ko novo, > Uredno, čisto, > U razmeni takodje > Očekujem isto. > Prevaranti u stranu, > Ne šaljem prva, > Neću na kašmiru > Da se vidi ni mrva. > Na više stvari > Popuste dajem, > Ovde sam kratko, > Al’ ću da trajem. > Ko me zaje.. > Kuće mi nove, > Nadrlj’o je gadno, > Puna sam love.
2024 01 22
Daj jossss
2024 01 22
> jacaikaja: > 🥰 > Sve uslikala, > Pa prati lajk- > “Joj, opet nisam > Stavila najk. > Ko šiša Najka > Kad traže Vitona, > Nadjoh i fotku > Pravog pitona. > I Hermes torbu > Sa Amazona; > Pored Hermesa > Jeb.. pitona.” > U postavkama > Vredno se muči- > Kako se kaže- > Kući il’ kuči?! > Pa, piše ono > Što jasno znade, > Jer na Krpicama > Super se krade: > *Na Monine torbe > Dajem sniženje, > Original su, kunem se > U svoje poštenje.* > U profil novi > Radosno gleda- > Lepo je meni > Govorio deda- > Uči si školu > Slova da znadeš! > Sad čitam forum, > Znam neki padež; > Profil mi kida > Slike original, > Dok nekoj ženi > Ne proradi signal, > Stići će kinta > Od džabe Mone, > A Mona fotki > Ima na tone. Koja pesnikinja cuci u vama, fenomenalno!
2024 01 22
Ma bravo!!!
2024 01 22
👏👏👏👏👏
2024 01 22
Stoti po redu Profil se javlja Sa džabe Monama Koje postavlja. Sad još i znamo Prioritete Al’ džabe, kad opet, Nasednu tete. Sa pet profila Ocene deli Ljuta, jer nisu Na fotke naseli. Razbaca psovke Bez izvinjenja Ljuta, zbog svog Opšteg poštenja: “Tako mi metalne Šerpe od majke, Pokrašću sve vas, Što dižete hajke!
2024 01 22
Je.o Vas Vučić I Josip Broz, Izludeste me Skroz na skroz! Mogla sam mirno Sesti i krasti, Al’ mi ne date, Zlobne napasti! Sa nove kuće Prozore vadim, Parketom ložim- Šta da radim?! Neću da karton Valjam po kvartu, Kad umem da Baratam po smartu! Nisam učila Zbog šargarepe, Nego zbog kinte Lake i lepe, Da budem dama- GospoDŽa prava, I plan sam imala, Ali badava; Inspektor Džo Me sputava teško, Jaoj, živote, Ti kobna greško! Još se i Ajfon U temi javlja- Popićeš negativne, Tako mi zdravlja!”
2024 01 22