Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta ste sve kupile sebi ove sezone?

Jaknu, kaput, martinke, džempere i rolke. I tonu novogodišnjih čarapa! 🎅🏻
2024 01 30
Ja sam kupovala kojesta online, konstantno kupujem online neke krpice, zadnje konkretno trosenje para uzivo u radnji je jesenas bio mrtvi Primark da se obezbedim za zimu i stomak koji je uredno rastao do decembra, pa kao, da ne trosim ne znam ni ja koje pare kada kupujem velicine u kojim nemam nameru da se zadrzavam. Kupovali smo najvise za bebu, ja i nisam imala volje za radnje ni za sebe ni malog, tako da online skoro 90%
2024 01 30
> darkacademia: > Idealna prilika za još jednu priču o neobičnim interakcijama ovde na sajtu. Inače redovno kupujem stvarčice koje sačuvam, ali za tu jednu haljinu mi je bio merak duže vreme i nikako da dođem do nje. > Prvi put sam se raspitivala još septembra kad mi je bila potrebna za neku priliku, članica je rekla da je ta haljina kod neke sestre u inostranstvu i na tome se završilo. Pitala sam da li planira da je donese, javljala sam se i nešto kasnije da želim da kupim, ali od nje ni glasa. Ulazila je na sajt, a imale smo i jednu uspešnu saradnju malo pre toga, tako da mi nije najjasnije zašto odgovor nikad nisam dobila. > Haljina je sedela na sajtu, pa je moja sestra pitala za nju sa svog profila. Opet ništa. Rekoh, haljina verovatno sedi kao mamac ili se skroz zagubila i to je to. > Tek pre koju nedelju setim se opet te lepe haljine i rekoh daj da probam i zadnji put pa šta bude. Ovog puta javi joj se moj dečko sa svog profila gde ima tipa 2 ocene i 3 predmeta, ali on dobije odgovor momentalno. I tako kupismo haljinu s njegovog profila posle pola godine razvlačenja... Ja sam tako jednom pitala za jednu suknju, ali receno mi je da je rezervisana (nije pisalo) i da ce mi javiti ako devojka odustane. I tako mi se prodavac nedelju dana nije javljao, ali suknja nije bila sklonjena ni obelezena kao prodata. Tako da sam pisala sa profila mog muza i najzad je kupila :D
2024 01 30
Dva kaputa Zara, jedan ovde na krpicama, jedan u radnji, cizme snegarice, par dzemperica, pantalone, dve tri kosulje, haljinu, duks. Ima jos dosta, ne mogu da se setim. Vecina je kupljena ovde na krpicama. Zao mi je sto ovaj sajt nisam otkrila ranije, od kad ga koristim ni ne ulazim u prodavnice, retko kad 😀
2024 01 31
> Marinaa__97: > Zao mi je sto ovaj sajt nisam otkrila ranije, od kad ga koristim ni ne ulazim u prodavnice, retko kad 😀 Isto, ja sam ovde oko godinu dana tek. Kad pomislim kakve sam sve krpice propustila za sve ove godine, bude mi baš krivo. 🥲
2024 01 31
> Her_Fashion: > > Marinaa__97: > > Zao mi je sto ovaj sajt nisam otkrila ranije, od kad ga koristim ni ne ulazim u prodavnice, retko kad 😀 > Isto, ja sam ovde oko godinu dana tek. Kad pomislim kakve sam sve krpice propustila za sve ove godine, bude mi baš krivo. 🥲 Daaa, bas. Ja sam par meseci. I bas sam dosta kupovala. Kad pomislim koliko sam ranije para bacala na nesto sto sam ovde mogla da nadjem i jeftinije i bolje.
2024 01 31
Maltene sve što sam kupila mi ne odgovara. Sve mi je ili široko ili usko 😐 a i ono što mi je ipak taman, dvoumim se da li uopšte da zadržim jer mi se ne sviđa kako mi stoji 🤣 Čari online kupovine 🤣
2024 01 31
Kupujem stalno..Time se lečim 🤣
2024 01 31
> MiciZara: > Kupujem stalno..Time se lečim 🤣 Svratite onda malo kod mene na profil :') Ja se isto tako lecim pa sad evo nemam gde da se okrenem od stvari, a ceka me ovde 25 stranica Omiljenih da ih kupim ,:)
2024 01 31
> HauteCouture20: > Sve sto mi ne treba 😂 😆😆😆 Isto!
2024 02 01
Ko kaze da se tesko zivi u Srbiji i da su male plate, samo neka udju u ovu temu... x-) Kupila jednu haljinu na instagramu jer sam imala neki dogadjaj, kupila sako na rasprodaji u Zari, kupila sad isto na Krpicama satenski korset za 500 dinara... to bi bilo to </3
2024 02 01
> Dani88: > Ko kaze da se tesko zivi u Srbiji i da su male plate, samo neka udju u ovu temu... x-) 🤣 Istina. Kupila sam patike, dva para farmerki i dostaaa knjiga. 🥰 Nisam navela brendove, ju!
2024 02 03
> DankaDa: > > Dani88: > > Ko kaze da se tesko zivi u Srbiji i da su male plate, samo neka udju u ovu temu... x-) > 🤣 Istina. > Kupila sam patike, dva para farmerki i dostaaa knjiga. 🥰 > Nisam navela brendove, ju! Polako, bice i za tebe neki brend, kad se pretvoris u old Lady Blue ;) Ko uci, znace, ko krade, imace... Mada, imace i koja radi ili koja se dobro udala, ali neke druge od postenja imaju samo prolazak pored poste, dok iz gusenice sa foruma ne postanu iskusni kleptomani povratnici. 8-)
2024 02 04
> Polako, bice i za tebe neki brend, kad se pretvoris u old Lady Blue ;) > Ko uci, znace, ko krade, imace... > Mada, imace i koja radi ili koja se dobro udala, ali neke druge od postenja imaju samo prolazak pored poste, dok iz gusenice sa foruma ne postanu iskusni kleptomani povratnici. 8-) Na sajtu sam malo više od dve godine, ali ne znam ko je Lady Blue. Drugi deo poruke apsolutno ne razumem, pa evo, pojasni mi. 😉
2024 02 04
Volim kad se povratnici prave mutavi. ;) Nisam ni ocekivala da priznas da ti je ovo novi nalog posle one prevare. Nego, jel treba da podsecamo da si sa Lady Blue naloga bila pre VISE od dve godine? To sto cutis i smrdis bez prevare dve godine sa ovim, ne znaci da si sada postena.
2024 02 04