Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Sta ste sve kupile sebi ove sezone?

> DzoDzo: > Volim kad se povratnici prave mutavi. ;) > Nisam ni ocekivala da priznas da ti je ovo novi nalog posle one prevare. > Nego, jel treba da podsecamo da si sa Lady Blue naloga bila pre VISE od dve godine? > To sto cutis i smrdis bez prevare dve godine sa ovim, ne znaci da si sada postena. Pomešala si me sa nekim... 🙂 Ovo su ozbiljne optužbe.
2024 02 04
https://mojekrpice.rs/ivana19999-167662/feedback?page=6&tab=2 Kako znas da su OZBILJNE optuzbe ako si na sajtu "samo" dve godine? x-) x-) x-) Dve godine sa ovim nalogom, da. ;)
2024 02 04
> DzoDzo: > https://mojekrpice.rs/ivana19999-167662/feedback?page=6&tab=2 > Kako znas da su OZBILJNE optuzbe ako si na sajtu "samo" dve godine? x-) x-) x-) > Dve godine sa ovim nalogom, da. ;) Ozbiljna optužba je kada za nekog kažeš da je prevarant. Ja znam šta jesam, šta nisam. Ništa mi ne znači nadimak Lady Blue. Ovo je moj prvi i jedini nalog. A ti iznesi činjenice i dokaze kada već nekog vređaš i optužuješ.
2024 02 04
Vazi, Emina. bude brzo. Necemo ovde. Ovde pricamo o brendovima, khm kupovinama. Npr, moze neko i o Coco Chanel Mademoiselle...
2024 02 04
> Ja znam šta jesam, šta nisam. Ništa mi ne znači nadimak Lady Blue. Ovo je moj prvi i jedini nalog. A ti iznesi činjenice i dokaze kada već nekog vređaš i optužuješ. ...
2024 02 04
> DzoDzo: > Vazi, Emina. bude brzo. Necemo ovde. > Ovde pricamo o brendovima, khm kupovinama. > Npr, moze neko i o Coco Chanel Mademoiselle... ko'ko se ja sećam, bio neki amuaž sa ibejeta. x-)
2024 02 04
Ja sam relativno nova ovde i ne znam ko je lady blue, niti bih da ulazim u tu temu. Ali i meni je zasmetao ovaj komentar. > DankaDa: >Kupila sam patike, dva para farmerki i dostaaa knjiga. 🥰 Nisam navela brendove, ju! Malo je ruzno i bespotrebno. Ja i neke druge clanice na temi sad treba da se osecamo lose jer smo naveli brendove stvari koje smo kupile, na temi gde je pitanje "Sta ste kupile?". Taj komentar je u istom rangu kao da ste napisli "Kako Vas nije sramota da kupujete kod kineza?" a verujem da to nikad ne bi napisali ovde. Niste superiorni jer ne marite "za brendove", isto kao sto ja nisam superiorna jer ih kupujem.
2024 02 04
DanKadSvane jescemo banane u palacinkaaaama sa nekim cokoladnim namaaaazom, lalalalaaaaa... Vezano za temu, markirala sam sada neke krpice, nadam se da cemo uhvatiti sredu da odemo do centra da pouzimam to, da obradujem Her da imam i jednu jaknu u tom planu :D I imam plan da uzmem neki LiuJo parfem, njusnula sam tester, samo nema pakovanje na prodaju, pa i to mogu da obavim u sredu. Malo me podseca na VS parfem koji imam, onako medan, sladak...
2024 02 04
> Her_Fashion: > Ja sam relativno nova ovde i ne znam ko je lady blue, niti bih da ulazim u tu temu. > Ali i meni je zasmetao ovaj komentar. > >Kupila sam patike, dva para farmerki i dostaaa knjiga. 🥰 > Nisam navela brendove, ju! > Malo je ruzno i bespotrebno. Ja i neke druge clanice na temi sad treba da se osecamo lose jer smo naveli brendove stvari koje smo kupile, na temi gde je pitanje "Sta ste kupile?". Taj komentar je u istom rangu kao da ste napisali "Kako Vas nije sramota da kupujete kod kineza?" a verujem da to nikad ne biste napisali ovde. > Niste superiorni jer ne marite za "brendove" isto kao sto ja nisam superiorna jer ih kupujem. Ni ja ne znam ko je Lady Blue. Otkud znate da ne marim za brendove? Samo kažem da mi nisu najbitniji kriterijum prilikom kupovine, pa ih ni ne navodim. Ne treba niko da se oseća loše, svi smo različiti. I ne, nisam superiorna, taman posla.
2024 02 04
Pa u redu, ako Vi tako kažete, samo što taj originalni komentar nije baš tako zvučao, meni lično, zvučao je dosta cinično i podrugljivo, zato i napisah to što sam napisala.
2024 02 04
Kod kupovine online meni je bitno koji je brend iz razloga sto ako sam isti imala znam po kakvom kalupu rade te su iznenadjenja manja. Ili mogu da probam da nadjem da li brend X pravi true to size npr. majice ili mozda vece/manje. Zeznula sam se i jos uvek se ponekad zeznem kada nema recenzija i ne obratim paznju na to kako izgleda na modelu. Druga prednost je sto znam kakav kvalitet mogu da ocekujem. Mada i tu ima cesto iznenadjenja, jer brend moze da prodaje majice ciji se kvalitet razlikuje (tanji-deblji pamuk) Kod kupovine uzivo sve se vidi i oseti na licu mesta, od kvaliteta materijala, sastava, preko velicine pa i nije toliko bitno koji je brend. Licno imam neke brendove koje volim i ciju cu robu kupiti pre ostalih zbog pozitivnog iskustva
2024 02 04
> Her_Fashion: > Pa u redu, ako Vi tako kažete, samo što taj originalni komentar nije baš tako zvučao, meni lično, zvučao je dosta cinično i podrugljivo, zato i napisah to što sam napisala. Kako god da "zvuči", stojim iza svojih reči. Pri tom, nemam nameru da vređam. Ako je nekom bitno da istakne brend koji nosi, okej. Meni to nije bitno. Imam brendiranih stvari, ali isto tako imam i "kineskih", kako ih nazvaste.
2024 02 04
> Esprit21: > Kod kupovine online meni je bitno koji je brend iz razloga sto ako sam isti imala znam po kakvom kalupu rade te su iznenadjenja manja. Ili mogu da probam da nadjem da li brend X pravi true to size npr. majice ili mozda vece/manje. Zeznula sam se i jos uvek se ponekad zeznem kada nema recenzija i ne obratim paznju na to kako izgleda na modelu. Druga prednost je sto znam kakav kvalitet mogu da ocekujem. Mada i tu ima cesto iznenadjenja, jer brend moze da prodaje majice ciji se kvalitet razlikuje (tanji-deblji pamuk) > Kod kupovine uzivo sve se vidi i oseti na licu mesta, od kvaliteta materijala, sastava, preko velicine pa i nije toliko bitno koji je brend. > Licno imam neke brendove koje volim i ciju cu robu kupiti pre ostalih zbog pozitivnog iskustva Znam šta kažete. Ja npr. sebi retko šta mogu da kupim, a da prethodno ne probam. Zato i izbegavam da kupujem garderobu onlajn. Samo određene patike mogu jer nosim iste već mnogooo godina, pa znam kalup i broj. Ali brend nije tema ovde, rekla bih.
2024 02 04
> DzoDzo: > Vazi, Emina. bude brzo. Necemo ovde. > Ovde pricamo o brendovima, khm kupovinama. > Npr, moze neko i o Coco Chanel Mademoiselle... 😂😂😂😂😂😂😂😂
2024 02 04
Gde si Ivana, kućo stara... <3 Sta si ti kupila skoro, a da nisu parfemi preko krpica? Sorry sto cackam u bolnu tacku, ali neke stvari je tesko zaboraviti i praviti se mutava, i posle par godina, da ne kazem, vise od dve ;)
2024 02 04