Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Svi mi koji se selimo

Pridruzujem se, takodje ne zbog selidbe nego manjka prostora😂
2024 02 11
Ne selim se ali sam zatrpana tako da predlazite cene slobodno❤️
2024 02 11
Pridruzujem se, ponudite cene za svu garderobu sa profila 😊
2024 02 11
Iz kuce, u stan. Iz 100+ kvadrata, u 40 kvadrata. Al to su zivotne okolnosti. Nedostajace mi moja kuca. Pogledajte moj profil, pa ako vam se nesto svidi, pisite.
2024 02 11
Super ideja i kreativnost
2024 02 13
Ne selim se, ali nudim akciju i na svom profilu! Ponudite svoju cenu ako vam se nesto svidi ❤❤❤
2024 02 13
> Ormaricmoj86: > Mene vise interesuje gde se sve drže te stvari? > Ja izgledam kao da se svakog trenutka selim sa ovim vakum kesama i sa sve mirišljavim jelkicama unutra ,jer ne znam de ću sa stvarima ,vise od pola nisam ni stavila na profil jer nemam ❤️ da vadim i opet pakujem…. Zato pitajte jer kad počnem da bunarim obavezno se nešto nadje..🤔🤣 Ja imam odvojenu sobu za visak stvari 😂😂 Ideja je bila da sezonski rotiramo odatle u ormare, ali onda je odluceno da se rotacija ne radi, nego da nosivo drzimo u ormarima, posto sam na relaciji Srbija Slovacka, a gore ume u aprilu i maju da se nosi ono sta ovde nosim u decembru, a viskove smo rasporedili u tu sobu 😂 i sada zapravo persiram sebi posto muz nema nekorisne stvari kao ja, ali posto je ubacio fazon 5 krpica tu, onda je lakse da kazem mi 😂 Tu nam stoje i koferi, daska za peglanje, krpice od klinca koje rotiramo kako raste, pa malo ubacimo tu, odgovarajuce u komodu... Korisna soba, nesto nam je kao garderobni spajz 😂😂 Tako da i mene mozete da startujete za krpice sa naloga 🤍
2024 02 15
Pridružujem se i ja 😊 Najverovatnije se selim iz države, tako da je sva garderoba na profilu po 200din. 💕
2024 02 15
Meni slobodno predložite, koliko želite da ja vama platim - da uzmete nešto sa mog profila. Hajde da budemo jedina zemlja na svetu, gde će prodavci plaćati kupcima.
2024 02 15
Pridružujem se i ja 💕🌸
2024 02 16
Pridruzujem se i ja 😄
2024 02 17
Pridruzujem se,predložiti cene i vaše je
2024 02 17
Pridruzujem se :* :D
2024 04 08
1 2