Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako naci kontakt

Postovani, nasla sam neke zanimljive stvari kod clanice Nmilica12 ali ona nije aktivna od decembra, tj nije se ulogovala od tad. Kako bi mogla da stupim u kontakt sa njom?
2024 02 12
Pa ja bih pogledala utiske i od clanice s kojom je imala poslednju saradnju ljubazno zatrazila da mi prosledi broj telefona… (bolje od neke clanice od koje je ona nesto kupila)… Znam da se neke clanice na forumu nece sloziti sa ovim, upravo zbog problema zastite podataka itd., ali svako neka radi kako smatra da treba…
2024 02 12
> Anja0404: > Pa ja bih pogledala utiske i od clanice s kojom je imala poslednju saradnju ljubazno zatrazila da mi prosledi broj telefona… (bolje od neke clanice od koje je ona nesto kupila)… > Znam da se neke clanice na forumu nece sloziti sa ovim, upravo zbog problema zastite podataka itd., ali svako neka radi kako smatra da treba… Tacno tako ..da je clanica htela da ostavi fon ostavila bi na profilu u samom startu..
2024 02 12
> Anja0404: > Znam da se neke clanice na forumu nece sloziti sa ovim, upravo zbog problema zastite podataka itd., ali svako neka radi kako smatra da treba… Ja se slažem. Isto sam to radila par puta i nisam imala problema, jedini "problem" koji možete da imate je da vas neko iskulira... 🤷
2024 02 12
Meni licno ne bi smetalo da mi se neko javi na taj nacin, ali bih vise volela da mi clanica sa kojom sam saradjivala vec posalje poruku da je neko zainteresovan za taj i taj predmet i da udjem na sajt umesto da se moj broj deli random ljudima :D
2024 02 12
Tesko da i one cuvaju broj telefona ako su ga ikad i imale...
2024 02 12
Jednom sam tako kupila čizme i članica je bila oduševljena mojoj snalazljivosti, ništa nije zamerila
2024 02 12
Ja ne volim ni kad mi se članice kojima sam dala broj telefona (za potrebe slanja) obrate telefonom a kamoli da daju nekom 😳
2024 02 12
Trebalo bi da ga imaju u porukama, osim ako nisu izbrisale naravno… > Chillnakit: > Tesko da i one cuvaju broj telefona ako su ga ikad i imale...
2024 02 12
> supergaga: > Ja ne volim ni kad mi se članice kojima sam dala broj telefona (za potrebe slanja) obrate telefonom, a kamoli da daju nekom 😳 Isto.
2024 02 12
> supergaga: > Ja ne volim ni kad mi se članice kojima sam dala broj telefona (za potrebe slanja) obrate telefonom a kamoli da daju nekom 😳 Slažem se. Ne želim da se moji podaci čuvaju negde niti prosleđuju dalje, bez obzira na to da li neko ima dobre namere. U nekom trenutku sam čak razmišljala o kupovini nove kartice samo zbog prodaje na ovom sajtu. Mnogo podataka može da se dobije pomoću nečijeg broja, nije samo zivkanje i uznemiravanje u pitanju.
2024 02 12
> IsidoraC96: > Meni licno ne bi smetalo da mi se neko javi na taj nacin, ali bih vise volela da mi clanica sa kojom sam saradjivala vec posalje poruku da je neko zainteresovan za taj i taj predmet i da udjem na sajt umesto da se moj broj deli random ljudima :D Slazem se sa ovim. Ili da je pita da udje na sajt ili da li moze da prosledi drugoj osobi njen broj telefona, a mozes i da ostavis svoj, pa da ti se Nmilica sama javi ako zeli. Ja ne volim ni kad drugi daju moj broj mojim poznanicima bez pitanja, a kamoli nepoznatim osobama.
2024 02 13
> Anja0404: > Trebalo bi da ga imaju u porukama, osim ako nisu izbrisale naravno… > > Chillnakit: > > Tesko da i one cuvaju broj telefona ako su ga ikad i imale... Tacno, ako je ona kupovala ostavila je broj 🙈
2024 02 13