Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zara povrat gde je mesto preuzimanja

Sta se podrazumeva pod mestom preuzimanja, da li je to i dalje posta? Pre mesec dana sam se dopisivala preko ceta zarinog i spomenula je city expres? 😑
2024 02 19
Meni treba da stignu dve posiljke (Zara home) i vidim da je preko City poslato Sorry nisam ti od pomoci za vracanje, nisam nikad vracala. Verovatno preko City expressa.
2024 02 19
Ranije je bilo postom, jednom mi je cipele isporucio city, a bluzu posta, i nije mi jasno 🥴
2024 02 19
Mislim da je Pošta. Odete u Poštu sa onim brojem koji Vam pošalju, kažete da je Zara povrat u pitanju, i oni po tom broju nadju sve i odštampaju nalepnicu sa svim informacijama. Ne verujem da su nešto menjali, malo bi bilo glupo da je cityexpress jer nemaju poslovnice svuda, više od pola Srbije onda ne bi moglo na taj način da izvrši povrat.
2024 02 20
Hvala na odgovoru 🍀
2024 02 23
Ja sam vracala paket u Zaru danas,preuzeo je kurir CITY Expressa. Da li znate koliko se čeka novac nakon vraćenog paketa? Hvala
2024 03 11
> Jelena2506: > Sta se podrazumeva pod mestom preuzimanja, da li je to i dalje posta? > Pre mesec dana sam se dopisivala preko ceta zarinog i spomenula je city expres? 😑 Posto im vracam nesto (Zara Home, ali ista je firma tako da verujem da je isti princip) mesto za preuzimanje je Posta gde mi odnesemo paket u odredjenu Postu sa nekom nalepnicom koju daju. Ima i opcija kurira koji dodje po paket, to je onda City Express.
2024 03 21
Došla sam da samu sebe demantujem. Sad baš imam neki povrat robe iz Zare, i mesto za preuzimanje je City Ekspress paket shop, ili kako se već zove. Dosad sam uvek nosila u Poštu, ali evo sad je ipak CityExpress iz nekog razloga, pa čisto da javim, ukoliko nekome znači informacija.
pre 29 dana, 20:37
> Her_Fashion: > Došla sam da samu sebe demantujem. Sad baš imam neki povrat robe iz Zare, i mesto za preuzimanje je City Ekspress paket shop, ili kako se već zove. > Dosad sam uvek nosila u Poštu, ali evo sad je ipak CityExpress iz nekog razloga, pa čisto da javim, ukoliko nekome znači informacija. Hvala svima ,i eto možda je nekome služila ova tema🍀
pre 28 dana, 21:58