Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Pisem ovde adminu jer ne mogu poruku da mu posaljem

Ovako, prvo hvala za negativnu, posteno jesam je zasluzila, obnovila sam par oglasa, jer vidim da i druge clanice obnavljaju, svaki drugi dan mi izlaze isti oglasi, od par clanica, i one jos uvek nisu dobile nijednu negativnu! Bitno da se on uhvatio za moj profil i mene prati sta radim, a to sto jos ni sajt nije kako treba, nema veze. Sajt je izgubio smisao u svakom smislu te reci, neke su privilegovane i mogu da rade sta hoce, dok drugima lupa negativne, pa bas bravo! Polako cemo jedna po jedna da odemo odavde. Umesto da obrate malo vise paznje na prevare, na nosene carape, i tako dalje, on se uhvatio za mene! Ako lupas negativne, onda lupaj posteno, a ne tako! Pozdrav
pre 22 dana, 08:45
Dvostruki aršini... I to je baš očigledno!
pre 21 dana, 11:12
> DankaDa: > Dvostruki aršini... I to je baš očigledno! Upravo tako! Sta cu kad nisam ulizica, i nikad necu biti! Ali nije fer!
pre 21 dana, 12:15
> Upravo tako! Sta cu kad nisam ulizica, i nikad necu biti! Ali nije fer! Naravno da nije fer! Nepravda boli i nervira, ali ne može pojedinac protiv "sistema". Tako je u životu, tako je i ovde na ovom tzv. sajtu.
pre 21 dana, 17:42
Javljaju mi se muškarci koji žele da nosim to što prodajem i da im tako šaljem. U pitanju su ocigledno manijaci, sta mogu da ucinim, ja ne mogu da ih blokiram, neka pomoć dobrodosla
pre 20 dana, 22:50
> LanaMeow: > Javljaju mi se muškarci koji žele da nosim to što prodajem i da im tako šaljem. U pitanju su ocigledno manijaci, sta mogu da ucinim, ja ne mogu da ih blokiram, neka pomoć dobrodosla Prijavite Adminu, svakom redom. Ali prvo ih ignorišite, ne upuštajte se u komunikaciju. Možete i link od tih članova da ostavite ovde ili da otvorite temu o njima pa će i Admin pre da primeti.
pre 20 dana, 06:23
> TaniaMani: > Ovako, prvo hvala za negativnu, posteno jesam je zasluzila, obnovila sam par oglasa, jer vidim da i druge clanice obnavljaju, svaki drugi dan mi izlaze isti oglasi, od par clanica, i one jos uvek nisu dobile nijednu negativnu! Bitno da se on uhvatio za moj profil i mene prati sta radim, a to sto jos ni sajt nije kako treba, nema veze. Sajt je izgubio smisao u svakom smislu te reci, neke su privilegovane i mogu da rade sta hoce, dok drugima lupa negativne, pa bas bravo! Polako cemo jedna po jedna da odemo odavde. Umesto da obrate malo vise paznje na prevare, na nosene carape, i tako dalje, on se uhvatio za mene! Ako lupas negativne, onda lupaj posteno, a ne tako! Pozdrav Pisite im na mejl, ja sam vise od nedelju dana cekala da mi obrisu nebulozno ostavljen negativan utisak, dva puta pisala ovde adminu u porukama i nista se nije desilo dok nisam poslala mejl na help@mojekrpice, tako nesto ide. Imate u Kontakt delu napisano tacno. Nakon 3-4 dana mi je obrisan negativan, racunajuci i vikend.
pre 18 dana, 15:58
> Chillnakit: > > TaniaMani: > > Ovako, prvo hvala za negativnu, posteno jesam je zasluzila, obnovila sam par oglasa, jer vidim da i druge clanice obnavljaju, svaki drugi dan mi izlaze isti oglasi, od par clanica, i one jos uvek nisu dobile nijednu negativnu! Bitno da se on uhvatio za moj profil i mene prati sta radim, a to sto jos ni sajt nije kako treba, nema veze. Sajt je izgubio smisao u svakom smislu te reci, neke su privilegovane i mogu da rade sta hoce, dok drugima lupa negativne, pa bas bravo! Polako cemo jedna po jedna da odemo odavde. Umesto da obrate malo vise paznje na prevare, na nosene carape, i tako dalje, on se uhvatio za mene! Ako lupas negativne, onda lupaj posteno, a ne tako! Pozdrav > Pisite im na mejl, ja sam vise od nedelju dana cekala da mi obrisu nebulozno ostavljen negativan utisak, dva puta pisala ovde adminu u porukama i nista se nije desilo dok nisam poslala mejl na help@mojekrpice, tako nesto ide. Imate u Kontakt delu napisano tacno. Nakon 3-4 dana mi je obrisan negativan, racunajuci i vikend. Taj nebulozni utisak clanice sam JA! uvalili ste mi nakit koji je bizuterija a nigde niste naveli ni u konverzaciji ni u OPISU PREDMETA i onda sam ja kriva, platila lepu sumicu novca a kod kineza sam mogla da kupim 3 x isti. Plus dobijem koprivnjacu. Ok ja sam kriva sto sam pomislila i nisam pitala misleci da je hiruski celik a ne bizuterija. Pa nek svi znaju ko je u pitanju i ko je nebulozna clanica. Bravo za Admine sto su izbrisali utisak. Ovde je sve super sa perverznjacima, fetisancima, manijacima, clanicama koje uvaljuju pogresne stvari, flekave, iscepane, uvaljuju nakit bez opisa kog su materijala, traze od devojaka da se slikaju gole, da salju svoje nosene stvari kako gace tako carape ma Bravo. Admini svaka cast! Nije ni čudo sto odlaze...
pre 15 dana, 23:46