Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Autoškola pitanje

Počela sam početkom prošle godine sa predavanjima i položila ispit tek u oktobru prošle godine iz drugog pokušaja,i to na nagovor momka. Na vožnju sam krenula tek u januaru ove godine,odvozila 10 casova i stala. Ja se ne osecam prijatno za volanom,i shvatam da mene to ne zanima ali me majka konstantno vredja kako sam “glupa nesposobna i ništa nisam u stanju da završim do kraja” pa nekako pokusavam da nateram sebe da nastavim ali stala sam pre 3 meseca a kao prvo blam me je da se pojavim u autoskoli a kao drugo i sto sam naučila zaboravila sam. Kakva su vaša iskustva sa autoskolom? Ima li neko da želi da podeli svoja iskustva? Kako da nastavim s obzirom da imam veliki strah ali i preveliku zelju da kupim odredjeni auto?
2024 06 12
Niko se ne oseca u pocetku prijatno za volanom jer je prosto previse stvari na koje morate da pazite u toku voznje. Medjutim ne postoji drugi nacin da se to prevazidje nego da jednostavno vezbate i sto vise vozite. Iskustvom postaje mnogo lakse, ne obracate toliko paznju na to sta sve treba ili ne treba, sme/ne sme. Na kraju postane skoro refleksno i ne morate toliko da obracate paznju. Kada pocnete da vozite i imate svoj auto druga ste osoba, nezavisnija, mozete gde god zelite da idete bez da bilo koga cimate. Definitivno vredi da se pptrudite i prevazidjete taj pocetni stres. U redu je da se plasite, ali nije u redu da Vas to koci i da odustanete. Samo hrabro 🙂
2024 06 12
Nikako nemojte da odustanete. Krenite da zavrsite te casove,možda Vam ne prija instruktor,promenite ga. Ja sam neko ko se veoma plasio,i uz promenu instruktora koji mi je ulio poverenje i to sam prevazišla. Kad se setim koliko sam se plašila i mucila,sad mi smesno,jer vec vozim godinu dana i zaista mi je život postao laksi. Samo napred i nikad ne odustaj. 👍
2024 06 12