Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Moda /

Kad biste imale čarobni štapić

i mogle da uklonite tri izazova koje imate u vezi sa modom i ličnim stilom, šta bi to bilo? Da li imate specifičnu građu ili stil i mučite se sa kombinovanjem ili definisanjem stila? Da li mislite da trošite mnogo novca na odeću i aksesoare, a ne nosite ih dovoljno? Ili osećate kao da bi vam novac rešio sve probleme (i koje)? Šta vas privlači, a šta vas odbija u svetu mode? Pišite da ćaskamo o izazovima odevanja današnjice. <3
2024 06 12
Volela bih da prestanem da kupujem stvari koje vec imam ili sam imala. Volela bih da mi je manje mrsko da isprobam bar 3 para farmerki jednom godisnje. Volela bih kad bi se bar manje smesno osecala u patikama i jakni. Svaka zena je sigurno nezadovoljna bar sa nekim delom svog tela,svoje gradje. Ja nemam komplekse,ali cinjenica je da imam siroku karlicu (mnogi mesaju siroke kukove i siroku karlicu) i zbog toga mi vecina farmerki ne stoji dobro. Posle trudnoca su mi se malo rasirila ledja i nisam zadovoljna kako mi stoje haljina na bretele,ali ih ipak nosim.. Mislim da ne trosim puno para na odecu,jer ne volim skupe stvari,i cesto na krpicama nadjem povoljne lepe stvarcice. U sopingu sam najsrecnija kad nadjem nesto dobro a na snizenju. A sto se mode tice,zauvek ce me odbijati trend! Mislim da se moze biti moderan a ne biti u trendu. Volim vanvremenske stvari, stvari koje mogu da obucem danas i da to isto zasigurno mogu obuci za 20 godina a da ne deluje vintidž.
2024 06 12
Pa prvo da mogu, rešila bih tu specifičnu građu 😁uzak struk, široki bokovi.... Mnogi kažu prava ženska građa. Kad sam bila mlađa, užasno sam bila iskompleksirana, sada ne, ali me koči svakako u smislu, ne mogu sve da nosim, jer smatram da mi ne stoji,i ne volim baš da privlačim poglede. Znači,maaaalo manja gu*a... 👌 Što se stila tiče, ja sam više sportski tip. I jednobojan tip. Eto, možda malo da otvorim vidike ka suknjama, kao prema haljinama, pa malo prema štiklama, a ne samo patike, baletanke i platforme 🙄 I da izbacim crnu kao osnovnu boju uvek i u svemu 🤣 Što se novca tiče ne bunim se trenutno, mada ni ja nisam zahtevna. Ako ove sezone kupim kupaće, tj obnovim ih, sigurno ih neću kupiti sledeće godine. Ili ako sam zimus uložila u dobar kaput ili čizme, podrazumeva se da se to nosi poduže, ne menja se svake zime. Ja to tako bar gledam... 🤷 Opet se naravno mora uzeti u obzir da danas više ništa nije toliko kvalitetno... Modu ne pratim ❌ A ako se pod modom podrazumevaju Zara,H&M i slični, onda je to užas... Tamo nikad ništa nisam kupila, ali izađem tako povremeno iz zone komfora, pa uđem da vidim šta tu ima, šta žene toliko hvale... 🙄
2024 06 24