Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kako postupiti u ovakvim slučajevima?

Na ovom sajtu je sve moguce. To je jedna od misterija ovog sajta pored ove aktuelne kako nasedaju na ove prevare od linkova. Neke se zale na saradnje u temi i onda ostave pozitivnu ocenu. Bas skoro sam i to videla. Ili otvaraju teme pa ih brisu kad ih clanice pitaju cemu tema ako nema ocene ili je pozitivna. Sad samo zamisli koliko je takvih pozitivnih, a zapravo negativnih koje nisu dodeljene iz nekog misterioznog samo njima znanog razloga. Najgluplji mi je strah od osvetnicke ocene.
pre 7 dana, 01:52
> Esprit21: > Prijaviti adminu Kako se prijavljuje adminu, koji je postupak?
pre 6 dana, 21:50
Ja san kupovala na Limundu od ljudi sa 300-400 ocena. Dodju mi cipele razvaljene, torbe okrznute... I odgovor je bio 'ima sve na slikama kad se zumira' i onda se ljudi verovatno osete kao da su oni krivi što nisu pazljivije gledali. Mozda ovde isto tako- npr obrise predmet pre no stigne i vi mislite da ste loše videli. Ne znam. I meni je ovo bas misterija
pre 6 dana, 22:22
> Kako se prijavljuje adminu, koji je postupak? Posaljete im poruku sa linkom predmeta i slikom sta ste dobili i odgovorom clanice da zna da nije isti predmet
pre 6 dana, 22:26
> angieengel: > Ja san kupovala na Limundu od ljudi sa 300-400 ocena. Dodju mi cipele razvaljene, torbe okrznute... I odgovor je bio 'ima sve na slikama kad se zumira' i onda se ljudi verovatno osete kao da su oni krivi što nisu pazljivije gledali. Mozda ovde isto tako- npr obrise predmet pre no stigne i vi mislite da ste loše videli. Ne znam. I meni je ovo bas misterija Na Limundu je kvalitet slika neuporedivo bolji nego ovde, ali se uvek mozete zaliti jer kad stvar ima manu to mora da se naglasi, a ne neko da provodi sate analizirajuci slike
pre 6 dana, 22:26
Pozdrav sta znaci kada kupac nema sliku na svom profilu niti je moguce pritiskom na korisnicko ime uci na sam profil, hvala.
pre 5 dana, 13:10
Postoji isto clanica Dragana izvesna, prodaja obuce, preko hiljadu pozitivnih, a meni stigle odlepljene cipele nove uz obrazlozenje da je od stajanja, to se proveri pre slanja Zalosno zaista....
pre 5 dana, 14:16
1 2