Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Temu aplikacija.. Iskustva..

Htela bih da naručim dosta toga sa sajta jer su cene dosta pristupane, pa me zanima da li je neko vec naručivao i kakva su iskustva? Da li ste kupovale nešto sa Temu aplikacije? Da li ste zadovoljne?
2024 07 01
Ja sam narucivala, bas sad cekam dva paketa. Dosta stvari je mama za kucu uzimala, npr tepihcice za kupatilo, magicne krpe, sitnice za kuhinju od plastikice za odvajanje zumanceta do stapova za cake pops, nakit, ja sam uzimala cetkice za sminku, silikonske zastite za tockice za kofer, zatezace itd. Uglavnom sto zadovoljne, bude neka glupost, ali mogu reci da je sve kao opisano. U pocetku je besplatna postarina sa min 1100din za dostavu, ali evo ja narucujem vec peti sesti put, sad je meni 1700din minimum.
2024 07 01
Iskocilo mi kad sam gledala neki yt klip i kao ako se registrujes dobijes neki kredit iz spina. Meni doslo $100 i nisu mi dali nista pa sam batalila. Delovalo kao neka navlakusa
2024 07 01
Ja narucujem neke sitnice za kucu tipa seckalo za povrce, kese za odlaganje, narucila sam kupaci kostim i neke stvari za plazu, bilo je sve odlicno. Garderobu ne porucujem nista kinesko jer je sve sintetika. Ocena za aplikaciju 10 jer mi je sve stiglo za 7 dana identicno kao sto je navedeno na sajtu. E sad drugarica je porucivala neke plasticne kao kutije pregrade - organizatore za sminku - bili su polomnjeni, pristaju na vracanje novca samo jednom, svaki sledeci put ako zelis povrat novca moras da pakujes proizvode i saljes Temuu ( ne znam da li negde u Evropu kod nas ili nazad u Kinu). To je mana
2024 07 03
I salju putem nase drzavne poste, postarina je besplatna
2024 07 03
Svima vama koji porucujete sa kineskih sajtova preporucujem da pre odluke o kupovini odradite jedan test. Prodaju dosta toksicnog djubreta koje je zabranjeno u EU, ali kod nas ti propisi ne vaze pa se to slobodno uvozi. Ako promenite IP adresu na neku iz EU, prizvod nece biti dostupan za narucivanje ako ne zadovoljava EU standarde. Tako cete testirati da li je proizvod bezbedan za kupovinu ili nije
2024 07 03
Esprit za admina!👏👏👏👏👏
2024 07 05
Imate neke kodove za popust na netu, npr. ja sam iskoristila 30% za prvu kupovinu u roku od 24h sata od instaliranja aplikacije
2024 07 09
Gde se nalaze ti kodovi? Hvala :)
2024 07 09
ukucaj Temu coupons i klikni na sajt couponfollow, ne mogu da pošaljem link
2024 07 10
Javi mi ako ne uspeš. Uglavnom su ledžit oni kodovi koji izgledaju realno, tipa do 30%, mada treba obratiti pažnju i na one druge, možda ima neki dobar popust na određenu robu
2024 07 10
Meni vratili novac za neki proizvod koji sam mislila da mi nije stigao, a naknadno sam im rekla da sam ga u međuvremenu pronašla na podu, ali novac mi je svakako vraćen 😅Temu do pobede
2024 07 10
:))))))
2024 07 11