Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Dior šminka

Ćao, da li znate neki sajt/stranicu ili slično gde mogu da kupim original dior kozmetiku?Parfemi me i ne interesuju mnogo, više šminka brenda Dior. Hvala.
2024 07 06
> bunnies: > Ćao, da li znate neki sajt/stranicu ili slično gde mogu da kupim original dior kozmetiku?Parfemi me i ne interesuju mnogo, više šminka brenda Dior. Hvala. pozzz ako te zanima druga sminka javi se imam pudere karmine senke original nisu Dior
2024 07 08
Ako te zanima lancome prodajem novu original maskaru i olovku za oci🌸
2024 07 17
Ovo mi nikada neće biti jasno, jel moguće da ljudi ne razumeju pročitano? Članica traži isključivo Dior šminku i bez problema se nižu odgovori : "Imam ja, ali nisu Dior, javi se" 😂
2024 07 17
> Saki82: > Ovo mi nikada neće biti jasno, jel moguće da ljudi ne razumeju pročitano? > Članica traži isključivo Dior šminku i bez problema se nižu odgovori : > "Imam ja, ali nisu Dior, javi se" 😂 Jeste strašno malo😔
2024 07 19
> Saki82: > Ovo mi nikada neće biti jasno, jel moguće da ljudi ne razumeju pročitano? > Članica traži isključivo Dior šminku i bez problema se nižu odgovori : > "Imam ja, ali nisu Dior, javi se" 😂 zaista preestrasssnoooo. Koliko je vama dosadno u zivotu kad ovo komentariste 🥲
2024 07 23
> Marajaartist: > > Saki82: > > Ovo mi nikada neće biti jasno, jel moguće da ljudi ne razumeju pročitano? > > Članica traži isključivo Dior šminku i bez problema se nižu odgovori : > > "Imam ja, ali nisu Dior, javi se" 😂 > zaista preestrasssnoooo. Koliko je vama dosadno u zivotu kada ovo komentarisete 🥲
2024 07 23