Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Ne znam sta da mislim.

Razumem kad clanice zele razmenu, da spustim cenu, platim postarinu.. Ali sad stvarno ne znam sta da mislim. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/0cde7c63423dd6bc28e70b13ee055235.jpg)
2024 07 17
Velikodusno od nje, platila bi postarinu.. 😂😂😂😂
2024 07 17
I meni se javila danas ta clanica (prepoznajem profilnu sliku) i trazila da joj poklonim jedne papuce sa istim obrazlozenjem da joj se svidjaju ali da nije bas najbolja sa finansijama i da bi platila eto postarinu. Na prvu sam mozda cak i htela da joj ih poklonim jer sam se sazalila ali sad kad vidim da svima tako salje ne zelim. To je mozda sad neki novi trend da idu i da prose za stvari koje je neko stavio da proda iako ima ceo jedan odeljak za stvari koje se poklanjaju.
2024 07 17
> Nenyanne: > I meni se javila danas ta clanica (prepoznajem profilnu sliku) i trazila da joj poklonim jedne papuce sa istim obrazlozenjem da joj se svidjaju ali da nije bas najbolja sa finansijama i da bi platila eto postarinu. > Na prvu sam mozda cak i htela da joj ih poklonim jer sam se sazalila ali sad kad vidim da svima tako salje ne zelim. > To je mozda sad neki novi trend da idu i da prose za stvari koje je neko stavio da proda iako ima ceo jedan odeljak za stvari koje se poklanjaju. Ni ja nisam sigurna da li da se sazalim ili je u pitanju bezobrazluk.
2024 07 18
> OlgaHana: > Velikodusno od nje, platila bi postarinu.. 😂😂😂😂 Bar toliko 🙂
2024 07 18
Takodje pre par dana sam dobila istu poruku, ocigledno salje svima...
2024 07 18