Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Sezonska garderoba da, ne ?

Da li kupujete iskljucivo sezonsku garderobu? Da li jos uvek kupujete letnje krpice ili polako merkate sakoe, cizme, kapute…. ?🤗
2024 07 20
Još uvek kupujem sezonsku. Sad su aktuelna i sniženja. Takođe, videla sam na forumu da pojedine članice ne vole kad im se nudi garderoba koja nije iz aktuelne sezone. 🌸
2024 07 20
Pa jul je tek, sredina. Kakav nas je talas sa 40 udario, pitanje je do kad ce leto potrajati. Deluje da ce se oduziti. Kazu da Evropa postaje sve toplija.
2024 07 21
U suštini kupujem sezonsku garderobu, u radnjama su sniženja pa mogu super krpice da nađem po radnjama i to povoljno. Mogu da kupim i nešto van sezone, ako vidim dobar ulov ili nešto sto mi je u planu pa nađem povoljno sada. A na krpicama ovde, nemam neko posebno pravilo, kupim kad imam novac ako se baš zalepim za neku stvar.
2024 07 21
> Anast.: > Još uvek kupujem sezonsku. Sad su aktuelna i sniženja. Takođe, videla sam na forumu da pojedine članice ne vole kad im se nudi garderoba koja nije iz aktuelne sezone. 🌸 Ako ste mislili na onu moju temu, nije do toga sto mi je poslala nesto van sezone, mada svakako necu razmatrati kupovinu jakni na 40 stepeni. Jakne mi svakako ne trebaju (imam ih vise nego dovoljno) a ne volim upad u inbox nepoznatih osoba koje mi nude robu koju nemam u omiljenim, koja nije u mom fazonu i koju ne bih uzela u razmatranje ni da mi je nudjena u sezoni.
2024 07 21
![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/985fb8982935d49e5e63ed3dfc41bc24.jpg) I nisu pojedine clanice, nego mislim da vazi za sve nas. Ako neka voli da dobija ovakve poruke bez teksta, pitanja sa samo emotikonima, pa potom nutkanje neke random garderobe, neka se javi. Roba se ne nudi po inboxima nego se postavi javno pa ko je zainteresovan javice se. Uz izuzetak ako neko postavi temu da trazi nesto ili ima stvar u omiljenim pa prodavac ponudi povoljnije onda mi ima smisla slanje poruke.
2024 07 21
Evo ja planiram da naručim sandale od jedne članice, a videla sam i da ima lepe čizme, koje će mi zaista trebati u toku zime, pa sad razmišljam da li i njih da naručim, da ne pomisli neko da mi je ova vrućina udarila u glavu, kad kupujem čizme na plus 40 😅🤣😂
2024 07 21
> Esprit21: > > Anast.: > > Još uvek kupujem sezonsku. Sad su aktuelna i sniženja. Takođe, videla sam na forumu da pojedine članice ne vole kad im se nudi garderoba koja nije iz aktuelne sezone. 🌸 > Ako ste mislili na onu moju temu, nije do toga sto mi je poslala nesto van sezone, mada svakako necu razmatrati kupovinu jakni na 40 stepeni. Jakne mi svakako ne trebaju (imam ih vise nego dovoljno) a ne volim upad u inbox nepoznatih osoba koje mi nude robu koju nemam u omiljenim, koja nije u mom fazonu i koju ne bih uzela u razmatranje ni da mi je nudjena u sezoni. Ne znam zaista ko je pisao, mislim da je bilo u više navrata pisano o tome. Nije mi namera nikoga da prozivam, nego sam samo iznela neke zaključke, da ih tako nazovem, koji mogu da pomognu prodavcima na ovom sajtu. Slažem se sa Vama za te upade u inbox bez osnova. 🌸
2024 07 21
Retko kad kupujem na sajtu, ali uzimam kad mi je nesto potrebno a ne mogu da nadjem u radnjama ili kad mi se nesto bas bas dopadne, nevezano za sezonu. Par puta mi se desilo da stavim nesto u omiljeno kad mu nije sezona kao sacekacu i op proda se, tako da sad ako mi se nesto bas svidi uzimam i ne cekam ,:)
2024 07 21
Što se krpica konkretno tiče, kupujem i van sezone ako naidjem na nešto zanimljivo. Zimus sam npr. kupovala letnje haljine. Naravno da ću pre da tražim nešto što mi je u datom trenutku potrebno, ali ovde (bar u mom slučaju) važi pravilo da ako nađem nešto da mi se baš svidi, kupujem odmah da se ne bi prodalo.
2024 07 23
ja bas imam odlicne kupovine ovde i na limundu van sezone i sama se odusevim kako prodjem i koju robu nadjem:) ne kapiram stvarno sta ima veze ako je 40 stepeni i letnja je sezona gledam apsolutno sve, pa leto traje 2 meseca do polovine oktobra ako se bas toliko produzi miholjsko sad jos treba da razmisljam koju robu da kacim prema sezoni ajte molim vas dobro i ovo imamo ionako je za dzabe i reklame prezivljavamo jedva al nam znaci nije da nije..
2024 07 26
Kupujem sezonski, malo je rano za gledanje kaputa i slicno , a i ni nema ih po radnjama, tako da nemam sta ni da merkam 🤣
2024 07 31