Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Slanje paketa

Kako je najpovoljnije poslati paket? Koju postu izabrati i kakav paket?
2024 09 13
Posta...ako nema otkup i ako je paket do 2kg,najbolja opcija je isporuka u posti...a kad je preko 2kg bez otkupa onda cc
2024 09 14
Ukoliko ima otkupa, CC paket i post-express izađu približno. Najjeftinija opcija je to što Kristina kaže - uplata pre slanja i onda slanje kao CC. Post-express je oko 100 din skuplji.
2024 09 17
Hvala na odgovorima. Kako sa to naglasim u posti ? Cc? (Kako se cita😂)
2024 09 19