Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Da li vam se nekad desilo

Da narucite pakovanje neceg u jednoj velicini, ali da nesto iz pakovanja ne odgovara toj velicini? Mislim da mi se desilo upravo sa WS pakovanjem gacica, 3 komada u pakovanju, naruceno S. Oprano i nosim prve sve okej, sad probam druge i imam osecaj da su manje, uze i moj subjektivan osecaj kao da su XS. Inace skidam one etikete jer stave citavu knjigu pa to smeta i grebe, ali znam da sam gledala prilikom skidanja i da je pisalo S. Brisem temu cim cujem iskustva.
pre 12 sati
Desilo mi se pre par godina sa pakovanjem helanki, msm da je new yorker bio u pitanju, ali ne secam se. Isto 3 komada, razlicite boje, sva tri S, ali u jedne nisam mogla da udjem bukvalno. Ako nisu iste boje moguce je da su materijali razliciti pa se ne rastezu isto
pre 11 sati
Ja u ove mogu da udjem, ali su skrooz nekako knap, kao da se ne rastezu i imam osecaj da su manje od drugih iz istog pakovanja. Trece jos nisam isprobala, samo te prve koje su bas ta velicina, i ove druge koje deluju za broj manje i znam da se ne tripujem. Nisu iste boje, sve tri su razlicite, ali je sastav isti, pamuk i malo elastina.
pre 10 sati
Vrlo je prosto. Vi kad kupujete odredjeni komad garderobe u vise boja,vi zapravo kupujete taj odredjeni model u razlicitim materijalima! Znaci ako ste kupili helanke u crnoj boji,ako uzmete potpunio isti model u plavoj boji-to nije isti materijal koji se farba u boju po zelji! Cak materijali mogu biti od totalno drugih dobavljaca. Konfekcije ne proizvode materijal vec nabavljaju od razlicitih proizvodjaca. Cak se moze desiti da kupite potpuno isti model u potpuno istoj boji a opet razlika! Kako? Pa druga serija.. koriscen vrlo slican materijal.
pre 8 sata
> lovesilver: > Vrlo je prosto. > Vi kad kupujete odredjeni komad garderobe u vise boja,vi zapravo kupujete taj odredjeni model u razlicitim materijalima! > Znaci ako ste kupili helanke u crnoj boji,ako uzmete potpunio isti model u plavoj boji-to nije isti materijal koji se farba u boju po zelji! > Cak materijali mogu biti od totalno drugih dobavljaca. Konfekcije ne proizvode materijal vec nabavljaju od razlicitih proizvodjaca. > Cak se moze desiti da kupite potpuno isti model u potpuno istoj boji a opet razlika! Kako? Pa druga serija.. koriscen vrlo slican materijal. Tako sam ja kupila dve identične pantalone pre nekoliko godina u Tom Tailor, isti model, veličina samo su boje drugačije. E pa nisu, jedna je za 2cm kraća od druge.
pre 2 sata
> lovesilver: > Vrlo je prosto. > Vi kad kupujete odredjeni komad garderobe u vise boja,vi zapravo kupujete taj odredjeni model u razlicitim materijalima! Baš tako. Konkretan primer, juče sam kupila dve majice Pro piu grande. Inače kupujem kod njih, sad nisam duže i kažu mi drugarice nisu više iste. Ja juče u radnji probam crnu, a na sebi sam već imala staru crnu njihovu, kupljenu pre par godina. Stvarno nije isto. Kraće su, i kao da su manji broj. Ali su mi i dalje ok. I uzmem tu crnu i uzmem bez probanja neku bež, reko, šta da probam sad i tu, nema potrebe. I dođem kući, i da ih provučem kroz vodu, shvatim da su to dva potpuno različita materijala 😅 jeste viskoza i jedno i drugo, ali razlika je pod prstima ogromna.
pre 1 sati
> lovesilver: > Vrlo je prosto. > Vi kad kupujete odredjeni komad garderobe u vise boja,vi zapravo kupujete taj odredjeni model u razlicitim materijalima! Baš tako. Konkretan primer, juče sam kupila dve majice Pro piu grande. Inače kupujem kod njih, sad nisam duže i kažu mi drugarice nisu više iste. Ja juče u radnji probam crnu, a na sebi sam već imala staru crnu njihovu, kupljenu pre par godina. Stvarno nije isto. Kraće su, i kao da su manji broj. Ali su mi i dalje ok. I uzmem tu crnu i uzmem bez probanja neku bež, reko, šta da probam sad i tu, nema potrebe. I dođem kući, i da ih provučem kroz vodu, shvatim da su to dva potpuno različita materijala 😅 jeste viskoza i jedno i drugo, ali razlika je pod prstima ogromna.
pre 1 sati