Verujem da se mnogima desilo iliti da se kontinuirano desava, kao i meni, a to je da kada skrolujem preko svog profila na telefonu, slucajno pipnem kantu za djubre i obrisem artikal.
Sta mislite o ideji za administraciju da se pri brisanju trazi kao na vecini portala, potvrda za brisanje, dupli klik.. Jer ovako nema smisla ako se slucajno klikne, bespovratno se brise artikal...a znate vec koliko stresno moze biti kuckanje i obajvljivanje oglasa..posebno kada sajt baguje.
Ko razume i podrzava ideju?? Hajde da se skupimo ne bi li se nesto korisno oovde desilo :)
Verujem da se mnogima desilo iliti da se kontinuirano desava, kao i meni, a to je da kada skrolujem preko svog profila na telefonu, slucajno pipnem kantu za djubre i obrisem artikal.
Sta mislite o ideji za administraciju da se pri brisanju trazi kao na vecini portala, potvrda za brisanje, dupli klik.. Jer ovako nema smisla ako se slucajno klikne, bespovratno se brise artikal...a znate vec koliko stresno moze biti kuckanje i obajvljivanje oglasa..posebno kada sajt baguje.
Ko razume i podrzava ideju?? Hajde da se skupimo ne bi li se nesto korisno oovde desilo :)