Otvaram temu da čujem iskustva. Tražila sam neke letnje papuče, da su udobne i onako casual, da idu manje više uz sve. Pre neki dan su mi stigle papuče, na fazon Birkenstock, ali su mekše i malo ženstvenije, isto prava koža.
Bile su zaista udobne kad sam ih probala, ali nakon šetnje od tipa pola sata max, imam otvorene rane na nogama, tu gde ide gornji kaiš. Bukvalno su me iskasapile🤣
Gledam devojke, žene, muškarce, svi šetaju u nekim papučama, sandalama itd, bez problema, samo ja šta god da obujem a da nisu patike, imam nenormalne žuljeve, jedva posle dodjem kući.
Pa ako imate neka iskustva, podelite, šta Vam se pokazalo udobnim, itd., ne znam da li je do izbora obuće ili sam ja problem 🤔🤔
Otvaram temu da čujem iskustva. Tražila sam neke letnje papuče, da su udobne i onako casual, da idu manje više uz sve. Pre neki dan su mi stigle papuče, na fazon Birkenstock, ali su mekše i malo ženstvenije, isto prava koža.
Bile su zaista udobne kad sam ih probala, ali nakon šetnje od tipa pola sata max, imam otvorene rane na nogama, tu gde ide gornji kaiš. Bukvalno su me iskasapile🤣
Gledam devojke, žene, muškarce, svi šetaju u nekim papučama, sandalama itd, bez problema, samo ja šta god da obujem a da nisu patike, imam nenormalne žuljeve, jedva posle dodjem kući.
Pa ako imate neka iskustva, podelite, šta Vam se pokazalo udobnim, itd., ne znam da li je do izbora obuće ili sam ja problem 🤔🤔