Devojke, u A1 postoji mogucnost, za nove korisnike koji zele da se prebace, 20%popusta na racun.
To se ostvaruje tako sto neko ko je vec korisnik, posalje vam broj koda, kojim potvrdjuje da vas je on”doveo” u A1 kao novog korisnika.
Time i vi kao nov clan, i mi stari clanovi dobijamo popust na svaki naredni racun.
Ja sam vec korisnik, pa ukoliko neko razmislja da se prikljuci u a1 mrezu, moze mi pisati.
Dobro meni, dobro vama 😅
Kod za popust je moguce poslati samo jednom korisniku i jednom se samo ostvaruje popust
Devojke, u A1 postoji mogucnost, za nove korisnike koji zele da se prebace, 20%popusta na racun.
To se ostvaruje tako sto neko ko je vec korisnik, posalje vam broj koda, kojim potvrdjuje da vas je on”doveo” u A1 kao novog korisnika.
Time i vi kao nov clan, i mi stari clanovi dobijamo popust na svaki naredni racun.
Ja sam vec korisnik, pa ukoliko neko razmislja da se prikljuci u a1 mrezu, moze mi pisati.
Dobro meni, dobro vama 😅
Kod za popust je moguce poslati samo jednom korisniku i jednom se samo ostvaruje popust