Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

MojeKrpice uvodi članarine, ovde saznajte više.

Forumi /

mojekrpice.rs /

Ideje /

Dayson usisivac

Moze li neko podeliti iskustvo sa koriscenjem usisivaca, vredi li tih para? Hvala na pomoci.🤗
2026 01 22
Meni vredi svaki dinar,nit je kabast,lagan,ima i postolje za njega da se kupi,pa uredno stoji.
2026 01 26
Mi imamo stapni Dayson i super je. Odlicno vuce, praktican, lako se cisti, baterija drzi ok, ne zauzima puno mesta. Preporuka.
2026 01 26