Mene takodje zanima iskustva sa peglom Air Straightom
ako je neko probao ?
Da li zaista susi i dobro ravna kosu i koliko je postojana frizura .. Ja nazalost nemam lepo iskustvo sa Air Wrapom😥..
Mnogo sam zelela da ga kupim,naravno uzela i razocarala se totalno.. Moje iskreno misljenje je da je hajpovano i da ne drze lokne ..Kad ih navijate na stap dobijete prelepu loknu ,sjajnu svilenkastu kosu i onda to spadne za 30 min. Probala sam i penu i viklere gore ..Jednostavno ne drzi mi😓😓 ..Pro tome imam gustu suvu kosu ,redivno se feniram kod frizera i drzi mi 7danaa i duze i na talase i ravno .. Za mene je ovo promasena investicija, posle sam citala iskustva devojka sve vise se zali na air wrap ..
Preskupa igracka po meni, takodje i chat gpt kaze da su ovo lokne postojane najvise par sati sto je za mene iscrpljujuce ..Nemam potrebe da perem svaki dan kosu a ni vremena da je stilizujem ..
Isto tako moram da napomenem da je fen odlican, Dyson tehnologija susenja je savrsena .. Takodje i usisivac (to sam probala kod prijatelja -verovatno postoje kvalitetni slicni i od drugih proizvodjaca )
Nadam se da sam nekom pomogla ,ako nista ispobajte pre kupovine…
Mene takodje zanima iskustva sa peglom Air Straightom
ako je neko probao ?
Da li zaista susi i dobro ravna kosu i koliko je postojana frizura .. Ja nazalost nemam lepo iskustvo sa Air Wrapom😥..
Mnogo sam zelela da ga kupim,naravno uzela i razocarala se totalno.. Moje iskreno misljenje je da je hajpovano i da ne drze lokne ..Kad ih navijate na stap dobijete prelepu loknu ,sjajnu svilenkastu kosu i onda to spadne za 30 min. Probala sam i penu i viklere gore ..Jednostavno ne drzi mi😓😓 ..Pro tome imam gustu suvu kosu ,redivno se feniram kod frizera i drzi mi 7danaa i duze i na talase i ravno .. Za mene je ovo promasena investicija, posle sam citala iskustva devojka sve vise se zali na air wrap ..
Preskupa igracka po meni, takodje i chat gpt kaze da su ovo lokne postojane najvise par sati sto je za mene iscrpljujuce ..Nemam potrebe da perem svaki dan kosu a ni vremena da je stilizujem ..
Isto tako moram da napomenem da je fen odlican, Dyson tehnologija susenja je savrsena .. Takodje i usisivac (to sam probala kod prijatelja -verovatno postoje kvalitetni slicni i od drugih proizvodjaca )
Nadam se da sam nekom pomogla ,ako nista ispobajte pre kupovine…