> Aaanaaaa:
> > Alexis82:
> > Mi imamo sličnu.
> Da li prodajete i ukoliko da, koja je cena?
> Hvala.
Kuca je u dobrom stanju, korišćen je, tj dete se igralo i nije kao nov.
Mehanizam ne radi, tačnije ne radi više na baterije , pa ako Vam to ne smeta, tj ako Vam treba zbog samog kuce pokloniću Vam ga.
> Aaanaaaa:
> > Alexis82:
> > Mi imamo sličnu.
> Da li prodajete i ukoliko da, koja je cena?
> Hvala.
Kuca je u dobrom stanju, korišćen je, tj dete se igralo i nije kao nov.
Mehanizam ne radi, tačnije ne radi više na baterije , pa ako Vam to ne smeta, tj ako Vam treba zbog samog kuce pokloniću Vam ga.