Zdravo devojke! Uskoro će fakultet organizovati dodelu diploma, a ja pojma nemam šta bih obukla. Ukoliko imate nešto da predložite, komplet, haljinu, šta god, a da je prikladno za tu vrstu svečanosti i za leto, da ne bih prokuvala 🤣, možete ostaviti sliku u komentaru. Nosim M veličinu. Hvala unapred!
Zdravo devojke! Uskoro će fakultet organizovati dodelu diploma, a ja pojma nemam šta bih obukla. Ukoliko imate nešto da predložite, komplet, haljinu, šta god, a da je prikladno za tu vrstu svečanosti i za leto, da ne bih prokuvala 🤣, možete ostaviti sliku u komentaru. Nosim M veličinu. Hvala unapred!