Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Da li vas je neko zeznuo...

tako sto ste poslali paket, a on nije preuzeo i koja je fora sa tim? Mene je tako zeznula devojka i ne kapiram sta ima od toga, bar da uzme robu, pa da se vise ne javi... ali ovo je klasicno j.... u mozak... [:sokiran] Roba mi je vracena, ali sam opet platila postarinu i bas se plasim da mi se opet to ne desi. Uzgred pogledajte sta sve imam... za sve moderne devojcurke, dame, mame... [:keziti] [:poljubac]
2013 10 08
zato uvek uplata pre slanja i mirna Bačka [:lepota] pa ako neće da preuzme, ne mora [:smejuljiti]
2013 10 08
meni se danas desilo nesto slicno dogovorila se ja sa devojkom da joj danas saljem bolero koji poklanjam i placa samo postarinu...i tako ja zovem bex jer u posti nemogu naci njenu ulicu...i sve lepo...i ona mene zove kuriri vec tu i kaze nema para da nesaljem..i sad ja morala platiti postarinu...
2013 10 08
Boze me sacuvaj... a sto se tice uplate na racun i to je igra macke i misa, mozda ce suprotna strana pomisliti da sam ja prevarant, pa se plasi da uplati unapred... a ja se plasim da nece preuzeti paket i sve tako u krug! [:vrtoglav]
2013 10 08
U poslednje vreme je bas ucestalo i ovde i na Fb..
2013 10 08
Bez predhodne uplate ne salji i tacka!!! [:vrtoglav]
2013 10 08
Jaooo, a najvise mrzim kada pocne natezanje. Ona hoce da plati pouzecem, a ja trazim prvo novac na racun. Pa onda krene ispiranje mozga - Nisam ja neki prevarantn podicicu paket, bla, bla. Aman! Kada kupujem nesto, postujem nacin na koji ta osoba posluje, ako trazi pare na racun, uplacujem, ako trazi pouzecem u redu. (Naravno podrazumeva se da se radi o puzdanoj clanici koja ima pozitivnih utisaka)
2013 10 08
Uglavnom se kod prodaja na većini sajtova prvo uplati novac, pa onda šalje paket. Ako prodavac naglasi drugačije, onda ok. Ali na pojedinim sajtovima se pojedinim prodavcima ne sme ništa ni predložiti, što opet nije fora jer njima je potrebno da prodaju - znam bar kako ide saradnja sa strancima preko neta, vode se onim "kupac je uvek u pravu". E sad, to što bi neko uvek da zavrne.. To mi je odvratno. Godinama kupujem/prodajem preko neta i nisam imala baš lošeg iskustva.. Nadam se da ni neću.
2013 10 08