Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Za buduće mame /

koliko trudnica imamo trenutno

Svrcasvrcko kako napredjuje trudnoca? Jel rastes? Sta nosis sad?
2016 11 14
Eto vec sam 6 mesec,porasla sam Bogami :') x-) Nzm kog je pola,na kraju nije ni bitno samo nek je zivo i zdravo i da sve prodje kako treba.Ali ako me opet pitas ,volela bih devojcicu 8-) Ti kako si,bebac?
2016 11 20
> Svrcasvrcko: > Eto vec sam 6 mesec,porasla sam Bogami :') x-) Nzm kog je pola,na kraju nije ni bitno samo nek je zivo i zdravo i da sve prodje kako treba.Ali ako me opet pitas ,volela bih devojcicu 8-) Ti kako si,bebac? Uuuhhh lose,beba vec tri meseca ne spava nocu,budi se po 4-5 puta,deseti mesec je a nema nijedan zubic,muce je.koristimo dentokind ako je neko bio u slicnoj situaciji nek se javi,treba mi pomoc.
2016 11 22
Majce,nema tu neke pomoci ....Samo strpljenje i snage izdrzati sve to...Evo moj mali i dan danas se budi nocu ,nervozan je cesto ,kasno su i njemu izasli zubici,place ako izadjem iz prostorije bez njega i ne prestaje dok ga ne uzmem ,bas je naporan i zajeban da nema gde...A eto vec ima 16 meseci nzm sta da ti kazem ,svako dete je razlicito.Cuvajte se, ionako sve to brzo prodje veruj mi... 8-)
2016 11 26
Drage moje, mi smo bogatiji za jos jedog clana porodice😁 Dobili smo batu koji vec ima mesec dana i 4 dana. Pozdrav od nas😘😘😘
2017 04 24
Ja imam mucnine ali nisam povratila nijednom. Dobro se drzim :D Inace danas sam 9+6 :) Jos smo na pocetku! :)
2017 10 29
Ajde da dignemo post malo. Posle toliko godina ju boze bas sam matora i jos sam tu mojekrpice. rs. Citam i neverujem kada sam postavila post sinovi su imali 18,19god a sada 25 i 26 a malena za koji mesec 9god.Da li su tu devojke jos uvek koje su tada bile trudnjace?I da li imamo mladih trudnica?
2020 10 17
1 2 3 4 5