Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Stop prevarantima'!!!!

Ne znam kako ljudi mogu biti vise tako pokvareni i glupi neko ko nema ni jednu ocenu zahteva uplatu prvo na racun a zatim slanje paketa kako mu se eto ne bi kaoooooooo vratio paket,a sto meni paket nikad nece stici na adresu to nikom nista zato NEMOJ TE UNAPRED UPLACIVATI NIKOM KO NEMA BAR 10 POZITIVNIH OCENA MOJ SAVET!!!!Stop prevarantima!!!!! [:keziti]
2013 10 30
to si upravu potpuno.... isto tako ne treba slati pouzecem ako nemaju barem 10 pozitivnih jer hoce ljudi pojedini da zezaju, a cast izuzecima [:osmeh]
2013 10 30
Bravoooo zeneeeee! nemojte ispadati guskee kao ja koja sam pocastila IRENU KESLER SA 2700 za patike koje nisam ni dobila [:isfrustriran] [:besan] [:plakati]
2013 10 30
Dobar dan!Ni ja to ne mogu da razumem,zaista,mislim na prevarante. Moje iskustvo govori,da mi se zena koja ima preko 80 + utisaka,nije ni pojavila,na dogovoreno mesto,a ni javila.Devojka koja ima oko 10 + utisaka,umesto nove majice sa etiketom(koju sam namenila drugarici za poklon) donela je (sestra) majicu sa rupicom ispod pazuha,napred.... i jos sto sta tu je bilo.Naravno,da je nisam uzela. A ono sto najvise mrzim,kada mi osobe iz istog grada,predlazu slanje postom.
2013 10 30
Meni je još bolje kad napišu da im poštar krade pare [:smejuljiti]
2013 10 30
Ili kad su se slucajno pokidale helanke pa mi ih nije poslala... [:smejuljiti]
2013 10 30
A da napravimo jednu rubriku u kojoj cemo pisati samo o prevarantima? Tj svoje utiske stavljati u tu temu? [:keziti]
2013 10 30
Razmišljala sam ja da otvorim jednu o zanimljivim iskustvima iz internet prodaje [:smejuljiti]
2013 10 30
Jednom sam radila razmenu dzemper za dzemper, bili su slicni, razlicite boje. E, ja sam stavila da kosta 400 a druga devojka da je 600, i kao treba ja da doplatim jos 200 din... I ja rekla, neka, evo podicu i ja cenu na 600 pa smo kvit... Nije mi se vise javila. [:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti]
2013 10 30
To vam kazem zasto mi posteni uvek da nagrbusimo,meni se dopala torba devojka nece da mi posalje pouzecem a nema ni jednu pozitivnu ocenu znaci prevarant ja svojim musterijama uvek izadjem u susret i do sada hvala Bogu nije bilo problema jer sam imala srece,cuvajte se prevaranata pa makar i za 100 din zasto da dajete lopovima koliko ih samo ima:D
2013 10 30