Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Dužina gazišta- za prodavce

34... [:plakati]
2014 08 06
Ponekad nađem cipele broj 35 koje mogu da nosim, ali onda obavezno sa zatvorenim prstima i kaišem preko koji bi mi pričvrstio nogu...Bez silikonskih jastučića ništa. A bolesno volim štikle [:plakati]
2014 08 06
uh ja sam mislila da sam najgora jer nosim 35 stikle , ali ih opet tesko nalazim
2014 08 06
kako sam se iznervirala,pa to je strašno [:isfrustriran] naime,pitam devojku kolika je duzina unutrasnjeg gazišta nekih cipelica broja 35 a ona mi napiše 24cm. ja na to odgovorim da su mi prevelike i da ta duzina odgovara broju 37,što i jeste tako. a ona meni odgovara da nije,već da to gazište odgovara broju 35 [:isfrustriran] ne mogu da verujem na šta su sve ljudi spremni da bi prodali robu. šta kažete devojke na ovo?
2014 12 02
Ima nas raznih [:smejuljitise] .........samo je zaobidješ [:kezitise]
2014 12 02
Ja zapravo imam cipele koje mi je tata kupio u prodavnici, naznacen broj 36, a duzina gazista je 23,5cm. Rekoh mu ja da uzme 35, ali ga je prodavacica ubedila da je kalup manji. -.- Srecom, pa su zatvorene i za taj dogadjaj sam nabila vatu unutra. Ovde sam napisala da trazim sandalice na platformu duzina gazista 21,5 - 22cm i devojka mi salje prelepe sandale, ali sliku, ne link, pitam kolika je duzina gazista, ona kaze ta koju ste naveli. Ja udjem kod nje na profil, nadjem sandale, tamo pise da je naznacena velicina 37,5. Pitam je ja sta je ona merila, ona mi rece da je ne pravim ludom i da zna kako da izmeri gaziste, posle nekoliko poruka ispade da je djon merila. [:smejuljitise]
2014 12 02
aaauuuu [:besan] strašno... a ova je meni onda napisala da je merila spoljašnje gazište iako sam ja napisala da me zanima duzina unutrasnjeg gazišta.....
2014 12 02
Klasika je to sa merenjem đona... Uopšte i ne postoji spoljašnje gazište, gazište je samo unutrašnje, a spolja može da se meri samo đon. Zato nikad ne navodim koje mi gazište odgovara, već pitam prodavca da on sam izmeri, ako to već nije uradio. Jer ako napišem koje gazište mi odgovara, magično će sve cipele imati baš traženo gazište [:smejatise]
2014 12 03
da ima i toga [:smejuljitise]
2014 12 03
Samo da podelim sa vama šta sam pročitala sinoć, preksinoć na Limundu..... piše prodavac "gazište po dijagonali"...... [:jezik] tako da pored unutrašnjeg tj. pravog gazišta, merenja đona i sl. imamo i "dijagonalu" [:smejatise]
2014 12 08
Uskoro ćemo imati i 4D gazišta... [:smejatise] A ako gazište ne odgovara, prodavac će da se vadi na zakrivljenost u dimenziji prostor-vreme... [:smejatise] [:plakati] [:smejatise]
2014 12 08
jaaaaaooooooooo [:plakati] [:plakati] [:isfrustriran] [:isfrustriran] naručila sam divne cipelice preko limunda, i pitam 2x koliko je gazište i žđena kaže 21cm i pošalje,ja probam a stopala ispadaju. uzmem krojački metar i izmerim 22cm. i sad mi dođe da poludim. čekam da mi odgovori da li da joj dam negativnu ili da mi vrati pare.
2014 12 09
I kako se završilo.... vrati li pare? Meni se to nekoliko puta desilo.... jednom umesto 25,5 dobih cipele sa čitavih 27 cm dužine gazišta.... [:jezik]
2014 12 13
Evo i jedan svetao primer tj. prijatno iznenađenje....kupila sam juče divne cipelice... pohvalim prodavca da je tačno izmerio gazište .... a ta fina gospođa mi kaže - da je napravila uloške sve sa 0,5 cm razlike u dužini....tako da su greške gotovo nemoguće [:osmeh] ..
2015 01 07
Ja se ovde vise nicemu ne cudim..od bezobrazluka do nepismenosti,ogranicenosti u mozgu...uopste ne zele da se malo informisu,samo da prodaju i uvale..kao da smo mi rasli na drvetu od banane...sto vise citam teme na forumu sve se vise bojim da nesto porucim...a tek cene sto rokaju da umres od smeha..mozda mogu tu robu da prodaju ko nije iz Bg i vecih gradova gde nema toliki izbor robnih marki.
2015 01 07