Hvala, Galarina :)
I meni je sorts presladak ^^
obozavam taj fazon sortseva koji recimo,fura J. Aniston...
Cassiopeia - taj ruz ,ah! Imam ga, isti takav, ta nijansa...predobar je :)
Inace, tema je naj koju ovde videh, sve slike koje ste kacile sam pregledala.... i sve su bas lepe!
Hvala, Galarina :)
I meni je sorts presladak ^^
obozavam taj fazon sortseva koji recimo,fura J. Aniston...
Cassiopeia - taj ruz ,ah! Imam ga, isti takav, ta nijansa...predobar je :)
Inace, tema je naj koju ovde videh, sve slike koje ste kacile sam pregledala.... i sve su bas lepe!