Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Devojke iskustva. Pomoooc!

Pitaj, ako je toliko zapelo [:smejuljiti]
2013 11 25
Hvala vam punoo,puno cure [:lepota] [:poljubac] [:poljubac] Verujte da mi je neuporedivo lakse sada. [:stidljiv]
2013 11 25
Ja sam prosle godine tacno u ovo vreme imala isti problem. Mada i nije bio bas problem. Imala sam pored lica, na obodu, kod korena kose, na slepocnici mlades i stalno su mi grizeri cesljanjem kacili, tako sam ga i ja sam dok mi nije ostala ta krastica. Kod dermatologa su me poslali na tu operaciju. Tacnije to nije operacija, to je smesno nazivati operacijom. To je intervencija skidanja mladeza koja traje 10ak minuta i radi se pod lokalnom anestezijom. Osecas sta sve rade ali ne boli nista. I posle 7 dana skidanje konaca i to je to, meni se oziljak jedva vidi. Radila sam na VMA. Ali sve u svemu, to nije razlog za strah, bas je nista specijalno, brzo i lako i tebi i doktorima.
2013 11 25
I ne treba uklanjati bez razloga ali ako ti vec se cesto kaci bolje je da se strucno skine nego da ti ga neko otkine skroz, tu ima neki problem u korenu gde nastaju tek onda komplikacije. Tako je meni hirurg rekao.
2013 11 25
da ti odgovorim,najbolje odes kod doktora on ce NAJBOLJE proceniti,ja sam samo napisala nase iskustvo i opet ponavljam doktori su mom suprugu rekli (i on se raspitivao kao i ti) da mladezi koji rastu treba da se odstrane ,fashion code ti je jos bolje opisala,da to je stvarno rutinsko i imam dosta drugarica koje su skidale ako,doktor najbolje proceni sta treba s kojim mladezima i kako! ne brini! veeeliki pozdrav,mislim da ces nam ubrzo javiti da je sve proslo ok! [:poljubac]
2013 11 26
i da -ljubi dete!!!! samo da znas i mojojo cerkici je ostala ta navika posle dojenja,al sve manje gura ruku...smesni su i tako slatki,laku noc ! pozz svima! [:osmeh]
2013 11 26
FashionCode hvala ti [:lepota] [:poljubac] skajler u pravu si,kad sve prodje bice samo jos jedno iskustvo [:jezik] A sto se tice njihovih navika,ima ih Boga mi... [:smejuljiti] Ali ovu nikako da iskorenimo,da se on pita rukica bi mu celog dana bila unutra. Hvala vam punooo,puno na podrsci,zaista mi znaci sto ste podelile svoja iskustva i koliko toliko me utesile. [:poljubac] [:poljubac] Takodje skajler ljubi i ti ćeruu [:poljubac] [:poljubac] Laku noc cure,divne steee!
2013 11 26
eeee sanjaaaaa...nema te da javis kako je proslo!? pozz
2013 11 28
Ja sam imala jedan sitan viseci mlades ispod pazuha i posto vec 10 godina nosim mider, on mi se otkinuo (pre 4 godine) i nije mi nista. :D
2013 11 28
Da vas pitam da li je neko od vas imao slicno iskustvo sa ovim, jeste da nije za ovu temu li moram... [:tuzan] nemam socijalno,tj. knjizicu, a bila sam privatno kod lekara... Znaci vec tacno mesec dana imam probadanje u grudima, tj ispod leve dojke kao misici da me probadaju... Prvo sam mislila da je srce, radila EKG i nista sve je ok... Dala samm krv i sve je ok... otisla kod lekara opste prakse i on me celu pregledao, ispipao organe, slusao na stetoskop i kaze da je sve ok ali da je sam se malo prehladila i kao ukocena mi ledja.. Daomi da pijem nesto za opustanje mislica... medjutim od tad nista ne prolazi, probada me i dalje, idem na masaze jer mi je doktor to preporucio i nista i dalje boli... jel imao neko slicna iskustva, molim vas pomoc [:plakati]
2013 11 28
1 2