Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Opet sam prozvana

Od doticne koja stvarno nema nikakve mere,dal ima uopste spasa od nje...
2013 12 05
5276 DzoDzo , pre 4 sata prijavi | ↑ Likice, ja nisma pomenula dve plate cifrom, nego DVE plate. Mislim, ne gadjam se ciframa, sto ne nogu da time da imam dve plate kazem kako sam jako vredna osoba nego se odmah trazi negativna konotacija?? A posto sam se ja sprdala po tvom misljenju sa nekim ko nema, gde si Likice bila da odvojis 10€ od tih 400€ nedeljno koje si pomenula i kupis nesto maloj Sari i posle drugoj decici sa humantirane teme?? Eto, ti kazes da si zavrsila skolu, rodila decu, zasto se onda ovde potencira da trebam JA da sad idem i pravim dete?? Zasto se MENI nabija na nos sto ih nemam?? Ne od strane tebe, nego neke druge clanice, npr Vesna69 je mnogo puta pisala tako. Time je povredila jednu clanicu koju znam i koja je bila ucesnik te teme koja ima poteskoca da se ostvari kao majk.a Znaci, "vase" ne bodu nikog recima, a ja bodem. E pa, zmurite. I ta clanica je zazmurila na Vesnine komentare. A pare mozes da steknes vremenom ako umes(kad vec gledate to sto sam napisala o platama), a ta clanica vremenom samo moze da gubi nadu da ce postati majka
2013 12 05
Nikadje nisam napala sto nema decu,nikad............ne mogu da verujem.....
2013 12 05
Imam pravo da pisem o svojoj deci kao i sve ostale clanice ovog sajta,zar to treba nekog da zaboli,interesuje me bas koga sam je uopste uvredila...............
2013 12 05
Na svake njene prozivke adminka zatvara oci a kad se radi o njoj kada se ona proziva teme se zakljucavaju e pa nece moci tako zauvek [:smejati]
2013 12 05
Ok...Poenta otvaranje teme je? [:osmeh]
2013 12 05
Vesna, ja sam bila na forumu i ucestvavala sam u temi gde si napala DzoDzo sto nema decu, gde si kacila slike razne dece sa interneta i pisala "ovu matericu ne treba niko da dira".
2013 12 05
Cak je pisala po nekim temama da joj ja cackam po materici!!!!!Jurila u stopu i vredala,niasam ni znala da nema decu,postavila sam sliku prelepe devojcice i napisala da bi je to mozda smirilo,nista drugo nisam napisala,zao mi je sto sam brisala teme,bas mi je jako zao te osobe jer...
2013 12 05
Valentina ja se kao prvo nikad tako izrazila,niti se izrazavam,molim lepo zna se ko tako komunicira...
2013 12 05
Kada prestanete da prozivate Dzo, nece imati potrebe da se brani od vas i mirna Backa.
2013 12 05
Prvo treba ona da prestane da maltretira i proziva i izmislja price....
2013 12 05
Ja se secam tog komentara "ovu matericu ne treba niko da dira" jer mi je bio bas odvratan
2013 12 05
Vi zene ne razumete da 99% foruma ne interesuju vase prepirke i da ste svi vec dosadni sa ovim histericnim otvaranjem tema,iskreno mene boli uvo cime se Dzo bavi, ne poznajem je prema tome ne zanima me njen privatni zivot... Imate pp pa lepo resite sve vase probleme a pustite normalne ljude da ovde nastave komunikaciju.
2013 12 05
^ amin.
2013 12 05
Nije frka da posaljem adminki printove da jesam prozivana zato sto zivim sa deckom, a nemam decu, lepo je i sto ima jos clanica koje se toga secaju i hvala vam puno, sad ne mogu da saljem printove, imam preca posla [:poljubac]
2013 12 05
1 2