Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

Predlog za prodavce :)

1. Da se pisu brojevi obuce, nemojte da vas mrzi, masu puta mi se nesto svidi a mrzi me da se dopisujem sa nekim za osnovne podatke.. 2. Da se napise za svaki predmet u kakvom je stanju, da li je ok/novo/noseno/osteceno, mislim da ni vi ne biste voleli da na kupite predmet koji na slici izgleda perfektno, a stigne vam nesto oguljeno [:tuzan] 3. Da slike budu, ako je moguce, sto osvetljenije, ima dosta slika na kojima se ne vidi cak ni boja, znaci ne moraju da budu profi, ali bar nek' budu vidljive 4. Svi volimo da vidimo realne cene, i znamo koje su cene u radnjama [:stidljiv] [:osmeh] 5. Bilo bi lepo da imamo sezonska snizenja- znaci, proslo je leto, slobodno dajte neki popust na sandalice i letnje stvari [:lepota] I predlog za admiku, bilo bi korisnije da se na vrhu stranice, pored opcije BLOG napravi PRAVILA SAJTA, bilo bi mnogo preglednije za sve, pogotovo nove clanice, i da se tu ubaci sta sme a sta ne sme. [:osmeh] Nadam se da cemo ovako svi imati jos lepse i uspesnije saradnje! [:poljubac] [slika:a9d0e247-1b19-450c-9ad5-ec6f165d6d3c]
2013 12 13
Kod mene cene skoro uvek moguce da se koriguju.... A to sa stanjem stvari... imas brdo nerealnih devojaka, i onda je meni stiglo nekoliko upita za "jeftinije" stavri, prvo pitanje je DA LI IMA OSTECENJA? Ako das nesto jeftino, odamh se misli da je osteceno... :(
2013 12 13
u pravu ste kad dignem cenu hoce da kupe a kad je spustim nece,neverovatno ja ne mogu da se ustosim nikako u toj logici
2013 12 13
Ja uvek pitam sve, koliko god da kosta, da posle ne bude "mogla si da pitas da li im nesto fali", ne mrzi me.. Ali mislim da je lakse napisati da npr ne morate da ponavljate nesto sto puta. [:stidljiv] Znaci mislim da nije tesko napisati "kao nove, nema znakova nosenja" ili "ima znakove nosenja ali nema ostecenja" itd [:osmeh] Dosta clanica to i radi, ovi predlozi su za one druge sa nepotpunim objasnjenjima. Meni je npr super sto neke clanice odmah pisu i detaljne mere, to bas olaksava celu kupovinu.
2013 12 13
Pa mozda bas zbog te recenice koju dobijamo kao upit ako je nesto jeftino. DA LI IMA OSTECENJA? A kontam da devojke nece da otvaraju sve predmete nekog clana i vide da se realno opisuju stvari
2013 12 13
Ni ja. Najpre prodam one stvari koje su mi kao "skuplje", a ovo ostalo tesko. Ali necu da dignem cenu kad sam svesna da ne vredi toliko.
2013 12 13
Ako vam ista znaci, ja nisam iz te price "jeftino je pa necu da kupim", vecina stvari koje sam kupila ovde su imale smesnu cenu u odnosu na to sta sam dobila [:osmeh] a mislim da je to i svrha ovog sajta "tebi ne treba- meni se svidja" [:osmeh]
2013 12 13
Hehe..cemu bi nam onda sluzili razgovori( ) ,samo za razmenu podataka!? Bas je lepo kad naidjes na finu i kulturnu clanicu pa spojis lepo i korisno Em procaskate o predmetu... a ako se ''skontate'' popricate i malo vise...i tako...
2013 12 13
Devojke iz nasih gradova i hoce da uzmu, jer mogu da vide da to nije neko smece, ali kad je slanje u pitanju, tu ide malo teze, i garancija je samo rec. Cak ne i fotografija, jer opet, pomisle neke, ko zna kad je fotografisano i sta je predmet prosao u medjuvremenu.
2013 12 13
Sta, kao "stavila sam predmet na prodaju ali ga i dalje nosim' ??? Jel moguce da i to neko radi??? [:uplasen]
2013 12 13
I meni se dosta puta desava da me devojke pitaju da li stvar ima ostecenja jer na nekim predmetima imam stvarno smesne cene. :))) Naravno to je zato sto ja ne zelim vise to da nosim, ne odgovara mi ili sam jednostavno kupila neku stvar i shvatila nakon 2 dana da mi se ne svidja. [:osmeh]
2013 12 13
ElKahina meni forum sluzi sa kontanje sa ljudima, tako mi je lepse [:osmeh] mislim da je i vama prodavcima veci smor da non stop pisete jedno te isto u inbox, ovako napises i ja odmah znam da li mi odgovara ili ne, i ne saljem ti poruke bez razloga [:osmeh]
2013 12 13
Ja pisem brojeve ,pogledaj slobodno ;) ...vala,mnogo puta sam se lepse ispricala sa clanicama u pp nego ovako na forumu. Ah...zene...
2013 12 13
Male mi za broj [:tuzan] [:osmeh]
2013 12 13
potpuno se slazem,dobra fotografija i opis predmeta je pola posla , posle nece da bede *e sve je stalo , niko nista ne kupuje
2013 12 13
1 2 3